Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szülö az aki sosem...

Milyen szülö az aki sosem keresi a gyereket?

Figyelt kérdés
Egy mai kerdes ihlette, de sokat gondolkoztam mar rajta regebben is. Ket baratom is van, ahol a szülök hazasok voltak, majd a gyerek egy eves kora utan elvaltak. Az apuka tehat nyilvan tudta, hogy van egy gyereke, megsem kereste soha, egyetlen egyszer ( felnöttkoraig es azutan sem) Nekem az annyira felfoghatatlan, meg ha gyülölöm is a volt hazastarsam, barmit megteszek, hogy lathassam a gyerekem, nem? Különösen, hogy nem egy veletlen balesetböl 18 evesen lett, hanem hazassagban... Ez nekem annyira elkepzelhetetlen...
2017. aug. 17. 23:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%

Én 9 éves voltam, mikor elváltak a szüleim. Előtte apámmal imádtuk egymást, folyton együtt lógtunk, videójátékoztunk, mindenfélét játszottunk. Hasonló jellem voltam, mint ő, még rá is hasonlítottam.


Aztán elváltak, elköltözött (nem messze amúgy) és mintha mindent egy pillanat alatt elvágtak volna, ő többet nem keresett. Én kerestem még évekig, de mivel folyton elutasító és bunkó volt velem, meguntam és azóta egyáltalán nincs kontakt.


A második válaszolónak igaza van egyébként, ha nagyon pici a gyerek, nem feltétlen alakul ki kötődés, de ettől függetlenül felelősségtudat kellene, hogy legyen. Az én apám egy igazi selejt, amikor szükségem lett volna rá, szó szerint csak a vállát vonogatta.

2017. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!