Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érjem el hogy a szüleim...

Hogy érjem el hogy a szüleim jobban bízzanak bennem?

Figyelt kérdés

A szüleim teljesen bizalmatlanok; túlságosan féltenem és nem csak szerintem.

- 8 osztályos vagyok és a szüleim még mindig nem engedik hogy egyedül járjak iskolába

- nem mehetek el egyedül a sarki boltba

- nem mehet el egyedül edzésre (azért kellet otthagynom mert a szüleim nem értek rá elvinni)

- nem mehetek el a barátaimmal még ha valamelyikük szülei jönne is velünk akkor sem

- nem mehetek át a barátaimhoz, még a 4 házal arrébb lakóhoz sem

- nem mehetek el egyedül biciklizni; görkorizni

Nem tetem semmit amivel elveszthettem a bizalmukat.

Mit csináljak?Ja és nem csak velem ilyenek a 19 éves nővéremet nem engedik be a konyhába mert hogy koszos lesz a konyha meg hogy biztos leégetne valamit és ilyenek.Tudtok valamit javasolni hogy mivel nyerjem el a bizalmukat?

14/L



2017. aug. 18. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem fognak bízni benned. A nővéredben sem. Igaz, meg fogsz így zavarodni, de ez részletkérdés.
2017. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj el boltba, meg át a közelben lakó barátokhoz, meg akkor menjen a nővéred a konyhába főzőcskézni, amikor nincsenek otthon.
2017. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyukám MINDIG otthon van MINDIG.Anyukám az elmúlt 20 évben nem dolgozót, boltba; papírügyeket; számlák befizetését mindent apukám intéz amihez ki kell lépni a házból.Évente elmegy egyszer fodrászhoz és orvoshoz és ennyi többet nem lép ki a házból, mondjuk emiatt sokat is veszekednek a szüleim.
2017. aug. 18. 22:39
 4/9 anonim válasza:
80%
Ennyire megtagadni az önállóságot valakitől nem bizalom kérdése. Valaki ott nálatok orvosi segítségre szorul, és az nem te vagy. De hamarosan te is begolyózol, az nem kérdés.
2017. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"a szüleim még mindig nem engedik hogy egyedül járjak iskolába"


De az iskolából hazafelé hogy mész? És ha valami miatt elmarad az utolsó óra mondjuk vagy ilyesmi, tehát hamarabb vagy épp később végzel? Bármikor ráér az apukád pont akkor ott teremni érted? Ő nem dolgozik?

2017. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De dolgozik apukám, magánvállalkozó.Ott ülök és várok.Hiba mondta nekik hogy egyedül is haza tudok sétálni 20 percre van tőlünk gyalog az iskola és fejből tudom az utat, mindig az mondják nem várjam meg amíg elhoznak.
2017. aug. 19. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Kit erdekel menj haza. Minden nap megcsinalod akkor csak megszokjak. En mar 10 evesen egyedul utaztam 30- 50 km t. Anyukadnak lathatoan sok ideje van.
2017. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elég degenerált egy családod van hallod-e....
2017. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ott ülök és várok.Hiba mondta nekik hogy egyedül is haza tudok sétálni 20 percre van tőlünk gyalog az iskola és fejből tudom az utat, mindig az mondják nem várjam meg amíg elhoznak."


14 évesen már nem oszthatják be ennyire ők az idődet. Egyre több a házid is, egyre többet kell tanulnod, meg egyáltalán. Szerintem is menj haza egyedül, ne azzal töltsd az idődet, hogy folyton várakozol.

2017. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!