Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a 18 éves fiatoknak 27 éves lány tetszene? És megtudnátok, hogy kölcsönösen?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok? Meg akarnátok ismerni a lányt?
2017. aug. 19. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
18 évesként mondom, szerintem a szüleim is így gondolják, sőt biztos, hogy elég nagy vagyok már ahhoz hogy eldöntsem ki legyen a párom és hány éves legyen. Nyilván megakarnák ismerni, és meg is fognák ha eljutok odáig a párommal és bemutatom nekik.
2017. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi! És el is tudnál képzelni komoly párkapcsolatot egy tőled ennyivel idősebb lánnyal?
2017. aug. 19. 20:56
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

Amig nem gondolja komolyan semmi akadalya.


Hosszabb tav meg ennyi idosen meg ugyse lesz belole. Csak arra figyeljen hogy amig egyutt vannak ne legyen "baleset".

2017. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
97%

Nem szülő vagyok,de

Szerintem nem lesz hosszú életű,de ez a fiad személyiségétől is függ.Ha érett,felnőtten gondolkodik,akkor elképzelhető.De egy percig sem csodálkoznék,hiszen a korosztálya elképesztően gyerekesen viselkedik.Én mindenképp megismerném,beszélgetnék Vele.Úgy,mintha a fiamhoz "való" korosztály lenne(16-17).

2017. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én asszonykám 11 évvel idősebb tőlem. 3 éve vagyunk együtt. Az én családom egyből elfogadta a dolgot, a páromnak az anyja nem örült, de már elfogad.
2017. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Egy 27 éves felnőtt nő, mit szeretne egy 18 éves "kis" fiútól????
2017. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

#1 vagyok.

Őszintén, nem igazán tudnám elképzelni magam egy 27 éves lánnyal. Olyan 22 a max. nálam. Azért másfajta igényeink vannak szerintem. Én most a "buli, élem az életem" korban vagyok azzal kiegészítve hogy most "válok" el a családtól (kolis leszek, 200 km-re otthonról, 2hetente járok majd haza hétvégére). Egy 27 éves pedig már a saját családot, házasságot várja (javítsatok ki ha tévedek).

2017. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretném megismerni. Nem tiltanám, mert azzal csak megromlana a kapcsolatom a gyerekemmel. Ha nem komoly, akkor úgyis hamar vége lesz. Ha meg kiállja az idő próbáját, akkor az azt bizonyítja, hogy jól egymásra találtak. Persze azért félteném a gyerekem.
2017. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már szinte divat az ha egy fiatal férfi aki még szinte gyerek összejön egy nála jóval idősebb nővel.

Ismerek olyan párt ahol a nő 40 éves, a pasija pontosabban a férje meg 24 éves. Van egy munkatársnőm aki 48 éves, de nagyon csinos nő, annyira hogy fiatalabbnak látszik durván alig néz ki negyven évesnek legalább is szerintem, és a vicc az hogy a nő 38 évesen jött össze a férjével aki akkor alig volt 20 éves, és van egy közös kislányuk, illetve a nőnek előző kapcsolatából egy nagy fia

2017. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Tulajdonképpen a fiú nagykorú, azt csinál amit akar, bár igaz, hogy ez a korkülönbség fordítva jobb lenne...
2017. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!