Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a 18 éves fiatoknak 27 éves lány tetszene? És megtudnátok, hogy kölcsönösen?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok? Meg akarnátok ismerni a lányt?
2017. aug. 19. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 9 évvel fiatalabb nálam és már a 2. gyerekünket várjuk épp. Én azelőtt soha nem gondoltam volna, hogy fiatalabb párom lesz, de így hozta az élet és boldogok vagyunk.

Amúgy az ő családja szerintem sokkal könnyebben fogadta már az elejétől a dolgot, az anyukám részéről voltak érdekes megjegyzések, de őt is ma már csak az zavarja, hogy messze lakunk.

A baráti körében mindig meglepődtek mikor kiderült, hogy hány éves vagyok, mert nem gondolták volna, de aztán ez később nem is volt téma többet.

Olyan sok mindentől függ, hogy hogyan alakul egy kapcsolat és nyugodtan hagyni kell és nyitottnak maradni.

2017. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10 Fordítva is ugyanennyi lenne a korkülönbség, csak szólok.
2017. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ugyanannyi lenne a korkülönbség utolsó, úgy értette, hogy a 27 éves fiú-18 éves lány jobb lenne, mint a 18 éves fiú-27 éves lány. Mondjuk szerintem nem feltétlen.
2017. aug. 20. 09:42
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Annyiból jobb, hogy egy 27 éves nőnek (általában) már nagyon ketyeg a biológiai órája, míg egy 27 éves srác sok esetben még épp csak kinő a buli-haverok korszakból (vagy nem :D).

Persze ez nagy átlag, mindig vannak kivételek, nem szeretnék általánosítani.

De valahogy a hétköznapi normákban elfogadottabb, ha a férfi az idősebb. :) Bár ilyen korban szerintem még nagyon sok az a 9 év. 20 év felett talán már kevésbé, de egy 18 éves még épp csak érettségizik, sok esetben még nagyon gyerek.

2017. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Még jó hogy nem 70+ -ost választott a fiatok. Ha pl. egy pótnagymama kellene neki. A 27 éves lány jó választás volt 2017-ben. Különben is ma már 32 éves a felesége.
2023. jan. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyanúsan néznék. Már azt sem tartanám normálisnak ha fordított helyzetben lennének, így meg komolytalannak érezném az egészet. Rövid kalandok okés, de hosszabb kapcsolat, nevetséges.
máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!