Nem érzi ezt gáznak?

Figyelt kérdés

Anyukámról lenne szó

15 éves lány vagyok

Hogy álladóan pucérkodik, akárki van nálunk(persze bezárkózik)

Esténként odbújik az ágyamba mellém, amit szeretek is, tudom gyerekes, de nincs rajta bugyi és úgy a lába közé veszi a takaróm, és fuu ez olyan gusztustalan, én meg nem merem neki elmondani h ez nsgyon zavar

Államdóan nyitott wc nel végzi a dolgát, behív magához ha zuhanyzik/fürdik és előttem mossa meg a női dolgait

A hónalján amikor már p&r centis a borosta simán felveszi az ujjatlant

És mar ezek nagyon idegesitenek


2017. aug. 19. 21:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és elvált, tehát nincs az hogy valakinek mutogatná magát, barátja sincs tudtommal, de hs igen, akkor is akkor sincd ott
2017. aug. 19. 21:43
 2/11 anonim válasza:
75%
Mondd el neki...ez a legegyszerubb lehetoseg...de lehet hogy ezek mogott mas okok alnak pl. Pszichologiai..nem azt mondom hogy bolond isten ments..de altalaban aki meztelenkedik azt sugallja hogy jol erzi magat a boreben..tehat ha most nincs senkije es az apukaddal sem el egyutt lehet igy probal fuggetlenebbnek tunni vagy epp igy erzi jobban magat..sajnos ezt te tudod eldonteni te ismered...de ez kicsit tulzas. 16L
2017. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég beteg.
2017. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez elég meredek. Szerinte anyukád kissé ferdehajlamú....

Valami egyáltalán nem kóser vele.

2017. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez így elég meredek. Valami egyáltalán nem kóser vele, bocs.
2017. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Anyám is hasonló.Van hogy reggelente tök pucéran ébreszt.Úgy járkál,de csak akkor,ha nem látnak be az ablakon.Simán végigmegy a folyosón,előttünk borotválkozni magát(8 éves húgom előtt is !!!)


Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni.Neki ez a természetes...

2017. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
*borotválkozik
2017. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Bizonyos tekintetben túlzó, de ugyanakkor jobb ha megbarátkozol ezekkel a természetes testi dolgokkal, mint meztelenség és szőr. Kamaszkorbsn full ciki persze, pár év aztán nem látod majd annak.

Anyukád meg hát otthon van ugye, azt tesz, amit akar. Spec. bugyi nélkül bebújni az ágyba én csak a férjen/párom/barátom mellett tennék ilyet, de a többi nem gáz.


Még 30-40 év és te fogod pelenkázni, szokd meg :D legalább ismerős lesz a "kép".

2017. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk is ugyanez volt otthon mindig, és szintén elvált szülők - szerintem ez lehet a titok, a saját lánya előtt nem érzi, hogy szégyellnie kéne magát, és sokkal kényelmesebb így. :)

Én jobban érzem magam bugyi+top kombóban otthon is, főleg, mert anyám mindig elég kritikusan szemlélt, hogy mennyire kamaszodom, és ez nagyon zavart mindig is. :D Felnőtt fejjel is megmaradt, hogy nem szeretem pucérnak érezni magam.


Ettől függetlenül ezek természetes dolgok, ha meg a fürdőbe hív be, nem vagy köteles bemenni. Érthető, hogy zavar, kamasz vagy, ilyenkor a legszemérmesebb az ember lánya. :) Amíg nem áll neki nyaggatni téged, hogy te miért vagy zárkózottabb ilyen téren, tehát tiszteletben tartja a magánszférád, addig nincs gond.

2017. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Majd ha gyereked lesz, megérted, hogy a teljes nyitottságból, amit a gyerek "követel ki": szülés, szoptatás, pelenkázás, szobatisztaságra nevelés: ami azzal is jár, hogy a gyerek követ mindenhova ill. ott van a szepa. szorongás is, amikor szintén nem tudod hova tenni a gyereket, akkor se ha a" természet hív" (egy 1,5 év felettit már járókába se tudsz tenni - kimászik seperc).... nehéz az átmenet, vissza a "normálisba", amikor az, ami a gyereknek is (!) természetes volt, egyik napról a másikra ciki lesz ahogy kamaszodni kezd.
2017. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!