Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szólnátok, ha a...

Szülőként mit szólnátok, ha a gyereketeknek meleg barátja lenne?

Figyelt kérdés

Ha fiatok és ha lányotok lenne?

Olyanok is válaszolhatnak, akik nem szülők.


2017. aug. 21. 00:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Semmit.
2017. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy észrevettem anyát nem zavarja, hogy vannak biszex/leszbi barátaim amíg én nem vagyok meleg. A vicc csak az, hogy nem tudja, hogy az vagyok. :D
2017. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Semmit. :)

Nincs bajom a melegekkel ^^

2017. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Kb. ugyanazt, mint amit egy hetero barát esetén. Attól, mert vki meleg, még nem törvényszerű, hogy az azonos nemű gyerekemtől többet akar mint barátság. Ha pedig ellentétes neműek, akkor legalább jobban szót értenek egymással. Lányom van, de fiú esetén sem hiszem, hogy nagy ügyet csinálnék belőle. Írom ezt úgy, hogy az legjobb barátom meleg. Azt pedig, hogy valaki milyen ember, a tettei határozzák meg, nem a szexuális hovatartozása.
2017. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Azt hogy homofób a kérdező és ha én azt írom hogy semmit attól még homofób maradsz.
2017. aug. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
ha boldog a parjaval akkor orulok :)
2017. aug. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%

Örülnék, hogy vannak barátai.

Nekem csak drogos barátaim vannak, a többi ember elkerul mert ronda vagyok.

2017. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Mi köze a szexuális beállítottságnak ahhoz, ki milyen ember?
2017. aug. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
ÁLLJ! Ezt a homofóbozást abba lehet hagyni. A Kérdező nem fejtette ki a kérdés miértjét, magáról sem adott információt, ennyi alapján meg ne köpjünk már rá minden rosszat szerencsétlenre. Az is lehet, hogy neki van meleg barát(nő)je, de lehet, hogy ő a meleg barát(nő). Úgyhogy kérlek...
2017. aug. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Örülnék hogy sikerült úgy nevelnem, hogy ne a szexualitás alapján ítéljen meg másokat.
2017. aug. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!