Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem fogadná el, ha a fiunk...

Nem fogadná el, ha a fiunk meleg lenne. Érdemes így családot alapítani?

Figyelt kérdés

Még csak 11 hónapja járunk, felvetődött ez a kérdés, mert én 27 éves vagyok, a pasim pedig 37. Családot tervezünk egyszer.


Engem nem érdekelne, ha a leendő fiam/lányom a saját neméhez vonzódna, a lényeg a boldogsága lenne, elfogadnám, szeretném. Ez nem is kérdés. Erre ő azt mondja, hogy kitagadná vagy pszichológushoz járatná, bármit megtenne, hogy helyre hozza, mert ez nem normális.


Családalapítás szempontból fontos lenne, hogy a párotok ugyan azon az állásponton legyen ezekben a kérdésekben, mint ti?



2017. aug. 23. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim válasza:
33%
provokatív, életszerűtlen kamu kérdés
2017. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
81%
Igen, fontos, mert homofóbbal össze se jönnék. Ahogy rasszistával sem.
2017. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
86%

27 éves vagyok, a pasim pedig 37


pasim... akivel épp gyereket tervezel.

2017. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
37%
Már így indulsz neki ,hogy mi lenne ha ?
2017. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető kérdésekben azonos véleményen kell lenni, anélkül nem fog működni egy kapcsolat.
2017. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
6%

Nehogy már ezen vesszetek össze

kicsi az esèly rá, de nem is azért hanem ez nem aktuális kérdés az esetetekbe

2017. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, sajnos ez nem új keletű probléma. Készült egy magyar tanulmány amiről Czeizel Endre végzett 2002-2003 között egy felmérést 5000 nő körében, ahol arra kérdeztek rá, ha kiderülne hogy ön várandós, de a magzati vizsgálaton kiderül 100%-os bizonyossággal, hogy a gyermeke:

-nincs agya (99%)

-nincs koponyája (99%)

-anenkefáliás (99%)

-nyitott gerince van (98%)

-down szindrómás (96%)

- homoszexualitásra van benne hajlam (91%)

megtartaná, avagy sem?


Zárójelben azoknak az aránya akik elvetetnék a gyermeküket. Nem friss felmérés, azóta változott a helyzet valószínűleg, de ebből is látni, hogy az emberek hatalmas sorscsapásként élik meg a gyermekük eltérő szexuális orientációját.


28/F

2017. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
77%
Egyreszt elegge korlatolt baromnak tunik a valasz alapjan, en
2017. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
89%
Én jobban elbeszélgetnék erről a témáról vele. Mert ha ehhez így viszonyul gyanítható hogy máshoz is. Pl mi lenne ha a gyerek cigány vagy színesbőrű párt választana. Vallást választana ha ő nem az vagy ateista lenne ha ő vallásos. Mi lenne ha kerekesszékes vak párt hozna ha eltérő vallásút vagy csak szakmunkást vagy vegát. Megkérdezném hogy ezekkel is baja lenne e
2017. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
12%
Aki statisztikakat irta a Czeizel fele kutatasrol, ha ezek kozul kene valasztanom, akkor inkabb legyen meleg mint beteg. De en sem birnam ki (nokent), hogy ha a fiam meleg lenne. Ha a lanyom jelentene be, hogy leszbikus annak sem orulnek, de azzal vhogy jobban megbaratkoznek, nem tudom miert pedig en nem vagyok leszbikus, sem biszex, em erzek ra hajlamot. De a fiamnal konkretan rosszul lennek en is. Hiaba "modernizalodok", de ez nekem magas.
2017. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!