Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 13 éves...

Ti megengednétek a 13 éves (7. -es) lányotoknak, hogy alapozót használjon?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Minek? Még kislány. Ne tegye tönkre z arcbőrét ilyen fiatalon. Minimum 14-15 évesen engedném neki addig az alapozót felejtse el. A korrektort engedném neki
2017. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem
2017. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
nem tesz jót a bőrnek, de ha nagyon akarja akkor alkalmakkor használja
2017. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha nagyon csúnya a bőrös, kozmetikushoz menj és kérj tanácsot, mivel tartsd karban, az alapozó csak eltömíti a pórusokat és pont ugyanúgy látszik, hogy vagy ragya.
2017. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Nem engedném.
2017. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem, mert rosszat tesz a bőrrel, és ez nem vicc.

Ebben a korban egyébként is hajlamosabb az ember pattanásosodásra, nem kell még külön eltömíteni a pórusokat. Kozmetikushoz kell menni tisztításra, és akkor szép bőröd lesz most, és később is!


Még én is fiatal vagyok, nincs gyerekem, de ha lenne, akkor biztosan nem engedném meg neki. Én is csak alkalmakra használok.


21/L

2017. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges. Ha nagyon pattanásos, akkor elvinném kozmetikushoz és inkább vennék neki egy csomó arctisztítót.
2017. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen felesleges, semmit nem old meg, de megengednem, ha neki fontos.
2017. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
Nem, esetleg B krémet alkalmakra de 20 évesen is megvagyok alapozó nélkül, vagy max még akkor ha nem szép a bőre és amíg elkezd hatni a bőrgyógyász által javasolt kezelés valami kíméletes hidratálóst használhat, mégse égjen szegény ha nem kötelező.
2017. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Mutatnek ket kepet a netrol. Egy szep arcu mosolygos not aki nem hasznalt kicsikent alapozot. Es egy kiegett szinte megkulonboztethetetlen nemu sminkelt nem tul mosolygos not es megkerdeznem. : " kicsim mi nem akarunk megakadalyozni dolgokban csak jo ha tudsz dolgokat amit az osztalytarsaid meg nem.....kire szeretnel inkabb hasonlitani a kesobbiekben? " :) Nekem bevalt mikor drogot arultak a suliban. Hatodikos voltam es apam mutatott egy krokodil drogot hasznalo fiu testet abrazolo fotot, egy orvosi aktabol.
2017. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!