Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon kellemetlenül...

Anyám nagyon kellemetlenül viselkedik! Kész vagyok tőle! Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Mióta apa elköltözött, minden felfordult. Anya MEZTELENÜL JÁRKÁL, ha fürdeni megy, vagy ha átöltözik. De igy meztelenül, teljesen nyugodtan leáll beszelni velem, telefonozik, bvááá, olyan gusztustalan!


A másik az, hogy mikor WC-zek, rámnyit, de olyan fontos dolgok miatt, hogy lemossa a sminket, kinyomja a pattanását... KINT NEM LEHET?! Vagy legalább megvárni, hogy végzek?! Ráadásul legtöbbször olyankor, mikor beraknék egy betétet, szóval fa sza...


A harmadik az, hogy NYITVA HAGYJA A WC AJTAJÁT, MIKOR WC-ZIK!!! De igy kint vagyok a konyhában, vígan eszem a Nutellát, erre meghallom, hogy anyám pisil odabent... Főleg, ha nagy dolga van. Emberek, kell ezt részletezni???


Többször kertem, hogy hagyja abba, mert kényelmetlen, hogy ezeket csinalja, de olyankor mintha meg sem hallana! Másik eset meg az, hogy MEGSÉRTŐDIK!


Szerintetek mit csináljak, hogy végre komolyan vegyen engem?? Elhányom magam tőle! És nem tudom, ő hogy van bele, de jobb szeretek egyedül WC-zni...


Kosz a válaszokat! 🤦


2017. aug. 23. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ne járkáljon meztelenül. Ha WC-zel, akkor zárd magadra az ajtót.,
2017. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jo ötlet, kedves egyes, hogy zarjam magamra az ajtót, de klausztrofóbiám van, attól meg duplán bezártan érezném magam :/
2017. aug. 23. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Menj el a nagydolgodra, amikor eszik, aztán pedig eregesd ki a kezeddel a sz@rszagot, hogy észrevegye magát. Bután hangzik, de szerintem enyhébb módja ennek nincs, ha már a füle mellett is elengedi a véleményedet...
2017. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő az aki bugyi nélkül alszik ?
2017. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Durva, szerintem szólj neki, ez nem normális. (Legalábbis nálunk nem így van) Ha nagyon zavar, ülj le vele és mondd meg neki hogy ez neked nagyon kellemetlen. Ha megsértődik akkor ne próbáldd kiengesztelni. Vegye eszre hogy lehet nem kéne ezt csinálnia.
2017. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés után apám is járkál így, már megszoktam.

Anyámnak van ez a szokása hogy (hálisten) külön helyiség a wc és van rajta zár, ha menn iakar de bent vagyok először megpróbálja kinyitni az ajtót majd ha nem megy.. BEKOPOG.... mit vár? "nincs bent senki!" vagy "szabad" vagy mit? :D

2017. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ultimátumot adnék neki.Vagy leszokik erről egy időn belül, vagy ott hagyod a francba.
2017. aug. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki e kérdést.
2017. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Uram isten! Ma meg ülök a kádban, egyszer csak rámnyit. Összehúztam magam, mint a hulye, hogy ne lásson mar meztelenül egyébként is kicsit szemérmes vagyok. Mondom neki, hogy ne mar, épp furdok, mire azt felelte: mert mondtam en, hogy ne furodjel?

Mire visszanéztem, mar levetkozott meztelenre, es ugy nekiállt WC-zni! MEZTELENÜL! MIKÖZBEN FURODTEM!


Aztán mondtam neki, hogy 1: ott a masik WC. 2: Miert MEZTELENÜL kellett csinálnia?!


Erre elkezdi, hogy de en a lánya vagyok, es en ne osszam ki ot. NE LEGYEK FLEGMA.


Basszus, KÖNYÖRGÖM, SEGÍTSEN VALAKI, MERT ANYÁM SEMMIRE NEM HALLGAT!!!!!!!!

2017. aug. 24. 19:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Így legalább már tudjuk, hogy miért költözött el apád...


Amugy régi időkben ezt kicsit lazábban vették, de ennyire még akkor sem. Ma meg már ez full nem divat. Pláne hogy mutterod is max 45-50 év körüli, tehát még nem öreg. Szerintem valami gond van neki fejben... határozottan, nagy körítéssel invitáld meg egy beszélgetésre és teljesen komolyan add elő neki hogy ez nálad nagyon nem pálya amit csinál. Ha nem működik akkor csinálj jó nagy hisztiket, csapkodás, dobálás, stb, egy idő után el fog menni a kedve a baromságoktól. Legyél kitartó.

2017. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!