Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most tényleg ennyire zavarnia...

Most tényleg ennyire zavarnia kell a szüleimet, hogy megcsaltam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Elég nagy botrány lett az esetből az ismerősi körben. Mivel nem nagy városban élünk így könnyen terjed a hír, de most nem is ez a lényeg.

Az exbarátnőm, már túlságosan is jóban volt a szüleimmel, konkrétan úgy tekíntettek rá mint ha a saját lányuk lenne és inkább kezeltek minket testvérekként mintsem egy párként.

Érezni lehetett, hogy még jobban szeretik őt mint engem, agyám már inkább neki telefonált ha áthívott minket, bármit csinált dícsérte, bezzeg ha én bármit is tettem az rossz volt.

Már nem bírtam tovább, a barati körömben is már ő lett a középpont. Ezért úgy döntöttem dobom, vége, egyszerűen annyira senkinek éreztem magam mellette, hogy kéotelen voltam elviselni.

Egyik alkalommal ezért elmentem nélküle bulizni és megcsaltam, amit bevalottam neki és így sikerült elérnem, hogy kidobjon, de bagyobb balhét csinált mint hittem.

Most a baráti köröm egy része és a szüleim is ki vannak rám akadva.

Leginkább az utóbbi zavar, konkrétan hiaba dobtam a barátnőmet vagy mondhatni ő dobott, a szüleim még mindig találkozgatnak és dumálnak vele, engem pedig alig keresnek az eset után. Konkrétan olyan csalódottságot láttam a szemükben mint még soha. Ennek nem szabadna így lennie, egy szülőnek nem s gyerekének kéne az elsőnek lennie?


2017. aug. 24. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
92%
Unintelligensen és gusztustalanul kezelted ezt a problémádat, így megérdemled amit most kapsz!
2017. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
94%
Most tényleg az várod, hogy büszkék legyenek rád, hogy egy lányt megbántottál semmi ok nélkül? Ha valami tartás is lett volna benned, akkor egyszerűen szakítasz vele. És nem megcsalod, hogy utána ő dobjon. Egyszerű gerinctelenség és gyávaság.
2017. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
95%
Megérdemled, görény módon intézted....
2017. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:

#1 Lehet, hogy a megcsalás túlzás volt, de nem akartam én dobni, plane nem azzal az indokkal, hogy: "...bocsi, de itt vége, mert kisebbségi komplexusom van melletted...".

Így egyszerűbb volt, nem akartam, hogy elvegyen tőlem mindenkit, mert siman lehet, hogy erre készült, az utóbbi időben egyre jobban hidegedett el.

2017. aug. 24. 17:57
 5/65 A kérdező kommentje:
Az nem gerinctelen, hogy az exem szüleivel megyek kirándulni és vacsorázni, a baráti körében pedig ellene hangolni az embereket, mindenhol szétkürtölni, hogy megcsalt, stb.
2017. aug. 24. 17:59
 6/65 A kérdező kommentje:
#2 Igen, gyáva voltam, de nem akartam belerokkani egy kapcsolatba, úgy éreztem az kevésbé bantó ha ő dob engem. Ilyen reakcióra nem szamítottam, nagyon megbocsátó volt eddig, lehet mert korábban szinte senkije nem volt, de most...
2017. aug. 24. 18:01
 7/65 anonim ***** válasza:
94%

Ember, neked azért elég rendes tévképzeteid lehetnek.

"Ilyen reakcióra nem szamítottam, nagyon megbocsátó volt eddig" - A jóhiszeműségét akartad kihasználni azzal, hogy megcsalod. És még rá neheztelsz azért, mert szétkürtölte? Teljesen megérdemled. A tetteidnek következményei vannak. Ha ennyire gyáva voltál, akkor legalább ezt viseld el.

2017. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
94%

Irigy voltál erre a lányra, ahelyett, hogy büszke lettél volna rá, hogy mindenki szereti.

Biztos volt ok erre, biztos kedves, bájos lány.

Elpuskáztad, megérdemled, amit kapsz.

2017. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
97%
Szakításhoz nem kell ok. Már nem szeretnél vele együtt lenni és kész. A megcsalásra viszont soha semmilyen esetben nincs mentség.
2017. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
93%

"Az nem gerinctelen, hogy az exem szüleivel megyek kirándulni és vacsorázni, a baráti körében pedig ellene hangolni az embereket, mindenhol szétkürtölni, hogy megcsalt, stb." Nem gerinctelen. Kedveli a szüleidet, nem őket dobta, hanem téged. Az a baráti kör az övé is,nem csak a tied. Nehogy már ne mondhassa el a barátainak mi bántja. Az meg hogy hogyan reagálnak, nem azon a szegény lányon múlik.


És igen, ELVILEG a szülő számára a gyerek kellne hogy az első legyen- de miért pártolná a gyereket ha az óriási gerinctelenséget csinált? Miért lenne köteles kiállni a gyerek mellett ha óriásit csalódott benne, és helytelennek tarja amit tett?

2017. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!