Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek szoktak ilyeneket...

Nektek szoktak ilyeneket mondani a szüleitek?

Figyelt kérdés
Ha pl az öcsémmel valamit elrontunk, és veszekedés lesz belőle, akkor pl.h-lye vagy, vagy hogy h.lyegyerek. Ez csak nálunk van, vagy másoknál is?

2017. aug. 25. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Anyukám "jó" szokása volt,hogy állandóan ilyeneket mondott. Egy idő után már megkapta azt a választ,hogy a genetikát nem tudom befolyásolni.
2017. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak ennél durvábbak is, de az még a fura, hogy anya mindig mondja, hogy őt sosem szerette az anyukája, nem törődött vele, és bunkó, de velem meg anya csomót veszekedik. Amúgy verés nem volt, de pár pofon igen.
2017. aug. 25. 17:05
 13/16 anonim ***** válasza:

engem már volt, hogy le is k*rvázott :/ minden ok nélkül, csak mert nem értettem egyet vele egy hétköznapi témában...

innentől ez a lehülyézés... de hát kinek mi a ingerküszöbe. érnek majd még durvább dolgok is az életben, kérdező :)

2017. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ah, ez még semmi. Én rendszeresen vagyok mindenféle k*va, őrült. A kedvenc mondata még is az, hogy "meglátszik az apád vére az ereidben" Ez így nem hangzik durván, de nekem nagyon tud fájni, mivel nem emlékszek rá, és mindig csak a rosszat hallottam róla.

(Háttérinfó: nem jöttek ki jól apámmal, aki lelépett egy másik nővel mikor megtudta, hogy anyám terhes lett)

Bár anyám se normális, úgyhogy kezdem úgy látni a dolgokat, hogy apám döntött jól hogy menekült.

És mint azt már gondolhatjátok, nem akart egyik fél se gyereket, ezt is imádja éreztetni velem. Meg hogy mennyivel jobb a húgom, kedvesebb, én pedig csak egy haszonleső, idióta, bunkó rib*c vagyok, akinek nem kéne itt lennie.

Szerencsémre már nem sok idő van hátra 18 éves koromig, és amint betöltöm, már megyek is.

2017. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is vertek de még most is.

De én is napi szinte megkapom,hogy mennyire undorító vagyok meg soha nem leszek senki.

Szerintem kedvelnek:D

2017. aug. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Belém apám még belém is rúgott. Persze ma már letagadja
2017. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!