Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy a szüleim...

Mit tegyek hogy a szüleim elengedjenek bulizni?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször adódik úgy hogy kihagyom a bulikat mert a szüleim nem engednek el.Tudom hogy csak féltenek meg minden de néha rosszul esik hogy én otthon tespedek még mindenki más bulizik.Meg amúgy sem vagyok egy olyan aki hótrészegre issza magát meg a társaságból akikkel mennék senki se és ezt ők is tudják.Vannak tippjeitek? Előre is köszi :)
2017. aug. 25. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Ne azt kérdezd, hogy elmehetsz-e, hanem azt, hogy haza kell érned még éjfél előtt, vagy ráér hajnalban. ;)
2017. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy?
2017. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg bevetheted a lelki terrort. "Azt hittem, hogy nekem jó szüleim vannak, akik nem akarják megakadályozni a szociális életemet. Ugye nem akarjátok, hogy miattatok legyek kirekesztett lúzer?" Vagy megmondod, hogy vállalod az esetleges büntetést, amit kiszabnak rád, de te akkor is elmész a buliba.
2017. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Hány éves vagy? Mert 15-16 évesen jogos, hogy nem mehetsz el minden 2. héten bulikázni.
2017. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó, ennyi erővel a szülők is bevethetik, hogy azt hitték nekik jó gyerekük van, aki nem akar állandóan buliban lézengeni.


Kérdező, hány éves vagy? mert nagyon nem mindegy.

2017. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Barátnál/barátnőnél alszol szöveg általában bejön,csak aztán ne történjen semmi gond:)
2017. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

"Meg amúgy sem vagyok egy olyan aki hótrészegre issza magát meg a társaságból akikkel mennék senki se és ezt ők is tudják"


Akkor minek mentek egyáltalán bulizni? Miért nem ültök be inkább egy kávézóba vagy teaházba beszélgetni egy jót?

2017. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
73%-os sajnállok hogy neked a buli egyet jelent a részegséggel. Lehet meg fog lepni, de én rendszeresen járok bulizni és bombán meg üdítőn kívül mást nem szoktam inni, mégis mindig jól érzem magam, és röhögök a részeg bolondokon akik a kijáratot se találják meg.
2017. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Se inni, se bulizni nem szoktam, de tényleg nem értem, hogy minek odamenni egy buliba a sok magamutogató cafka meg tajparaszt közé, ahol még csak beszélgetni se lehet normálisan, mert üvölt a zene és agyonnyom a tömeg. El se tudom képzelni, hogy egy józan ember ezen mit élvezhet. Oké, azt se tudom, részegen mit lehet élvezni rajta, de józanul aztán abszolút. A részegeken meg én nem tudok nevetni, számomra inkább szánalmasak, mint viccesek. Ezért is nem értem, hogy egy olyan ember, aki nem szereti leinni és mutogatni magát, mi érdekeset találhat egy szórakozóhelyen, ahol mindenki más ezt csinálja.
2017. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, mondjuk szeret táncolni? És mivel sajnos anyukám fiatalkorában megszűntek a táncházak és bálok sincsenek

már, így kénytelen vagyok szórakozóhelyekre járni.

2017. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!