Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, amikor anyám...

Mit tegyek, amikor anyám ilyeneket mond nekem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, akinek minden napja küzdelem. Egyszerűen sosem leszek elég jó anyámnak, és a pszichológus szerint ez a tudat frusztrál annyira, hogy depressziós leszek tőle. Utoljára nyár elején voltam kezelésen, és most nem merek már újra bekéretőzni azzal az indokkal, hogy nem érzem jól magam. Jelenleg, ami a legjobban frusztrál, az nem más, minthogy, amikor anyám mérges, a fejemhez vág olyanokat, hogy "hülye p*ts*", meg "hülye k*rv*", illetve, hogy milyen rossz, hogy gyereke lett, mert csak gondot hozok az életébe. Nagyon bánt, amikor ilyeneket vág a fejemhez, annak ellenére, hogy apróságokon kapja fel a vizet, pl, nem mosogatok el 5 perc alatt... Ő is volt velem kezelésen, és meg lett vele beszélve, hogy mi a baj. De nagyjából 1 hónapig tartott a nyugalom, nem tovább. Mit kéne arra mondanom, hogyha csupa ocsmányságot vág a fejemhez jelentéktelen dolgok miatt?

2017. aug. 25. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Költözz el,más lehetőség nincs :/
2017. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Anyád kezeltesse magát,vagy ami még jobb: költözz el és éld a saját életed.

Nem kell semmit mondanod a szitkozódásra,ne küszködj vele. Gondolom csak anyád viselkedése miatt jársz pszichológushoz... Őszintén: megéri???

2017. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Felnott no vagy. Nekem sem volt jo otthon, ezert 20 evesen mar nem otthon laktam. Talan meg kene mondani neki, hogy igy az alpari kocsogok beszelnek beszelnek.
2017. aug. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Külön kéne költöznöd tőle. Tudom, nem egyszerű, de azért könnyebb, mint hosszú távon ezt tűrni.
2017. aug. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
koltozz el, dolgozz. biztos nem ok nelkul mondja
2017. aug. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván unja, hogy ott vagy,csak nincs gerince a szemedbe mondani.

Költözz el és probléma megoldva - legalábbis nyugis életed lesz :)

Én 21 évesen leléptem hasonló okok miatt.

2017. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Havi minimum 120 ezres jövedelem nélkül eléggé nehézkes a külön költözés.
2017. aug. 27. 09:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy dolgozom. Tanév közben is, de nem keresek annyit, hogy albérletre pazarolhassam.
2017. aug. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!