Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha valaki elkényeztetett,...

Ha valaki elkényeztetett, hogyan tud ebből előnyt kovácsolni?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó a kérdésben, huszonévesány vagyok és bocsi, ha ez a kérdés hülyén hangzik, de nem nagyon tudom kezelni ezt a helyzetet. Mindenem megvan anyagiak tekintetében meg a képességeim is elég jók egy szép karrierhez, de félek, hogy egy elkényeztett kis h.p. leszek 30 évesen is. Van már ìgy is pár ember, aki irigy rám x vagy y dolog miatt.

Hogyan lehetne ebből előnyt kovácsolni még mielőtt hátránnyá válna?

Sajnos az emberi kapcsolataim sincsenek rendben, van ugyan néhàny barátom, de ùgy érzem, mivel elég sok mindenem megvan, ez jól is van így, nem hiányoznak az emberek. A végére még annyit, hogy nagyon háás vagyok mindenért a szüleimnek.



2017. aug. 26. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Igaza van előttem szólónak, ha irigyek úgyis találnak rajtad valamit- kinek mi hiányzik az életéből..- ne foglalkozz ezzel. Esetleg nyiss emberek felé pl. jótékonysági dolgokra gondolok vagy menhelyen valami segítő munkát csak hogy lásd az érem másik oldalát is- t.i. az élet nem habostorta..

Volt egy ismim ő elment egy hospice-házba, na rögtön nem érezte annyira súlyosnak a helyzetét!..de ez szélsőség..

legyél hasznos és próbálj meg segíteni azoknak akiknek nincs, adni jó!!..már nem pénzben...-akár úgy is-...


ha nekem lenne létrehoznék alapítványt, stb..tehetség-gondozót...stb..

2017. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Tanulj jól, hogy később valóban önálló légy.

A szememben nem az, aki a szülei pénzén él külön.

2017. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Saját lakásban élsz vagy a szüleid vették neked? Mert ha az utóbbi az nem a saját lakásod. Én az elkényeztetettségből nem lehet előnyt kovácsolni.
2017. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha a szülei vették, akkor is lehet az ő lakása. (Vehették az ő nevére.)
2017. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed, akkor állj a sarkadra és költözz el. De nem minden a pénz, nem lehet mindent megszerezni vele.
2017. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha jönne az igazgatói kinevezés, leveti magát a földre, és elkezd ordítani.
2017. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!