Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a nagyira jobban nevet a...

Ha a nagyira jobban nevet a gyerek, az azt jelenti, hogy jobban szereti, mint a saját anyukáját?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem, csak ritkábban találkoznak és a nagyi másképp foglalkozik vele. Egy kiegyensúlyozott gyerek barátságos mindenkivel.
2017. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Napi 1 órát töltenek együtt.A szomszédban lakik.
2017. aug. 28. 21:42
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem, néhány anyukára viszont jellemző a túlzott aggodalmaskodás. Ne aggódj, a gyereked pontosan tudja, hogy te vagy az anyja, és semmiképp se szereti jobban a nagymamát. Talán ő viccesebben gügyög neki, vagy ki tudja...

Később is lesz ilyen, hogy valakire a gyerek rákattan, és ő a sláger, aztán elmúlik, és más lesz az. Sőt, több gyerek mondja is, hogy xy-t jobban szereti, de még ezt sem kell komolyan venni, nagy manipulátorok.

Evvel csak azt akartam mondani, hogy ne aggódj ilyesmin, felesleges.

2017. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Arra nem gondoltál, hogy a gyerek "kineveti" a nagyit nem tudatosan?? Mármint meglát rajta valamit ami vicces pl: szemüveg gyaklánc lehet jobb a hanglejtése.....
2017. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia a hanglejtése biztosan jobb és emelett még olyan csiripelős hangja is van,bezengi a házat.
2017. aug. 28. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem már feltetted egyszer ezt a kérdést. Közel lakott a nagymama ott is és minden nap találkoztak vele, a végén már azon gondolkozott, mindegy, le se írom, mert lehet nem Te vagy..


Nem szereti jobban a Nagymamát. A Nagymama újdonság, öröm, felbukkan egyszer csak, mint egy szeretett játék, amivel játszhat, aminek örül, ezért nevet rá. Anya mindig ott van, meg egyébként is Ő az Anya, a többiek pedig az érdekes külvilág. Nem azt írtam, hogy az anyuka nem érdekes, mielőtt.. De nem szereti jobban, a szeretetet egyébként sem nevetésben mérjük.

2017. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Akkor valószínűleg viccesnek, érdekesnek tartja a hangját, mivel jobban eltér másokétól, akiknek megszokta.
2017. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Az én keresztlányom a sógornőm unokatestvérére mosolygott a legszélesebben abban az egyetlen esetben, mikor látta. Most akkor a gyerek őt szereti legjobban? :O
2017. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem. a gyereket a szülők nevelik, ok állítanak szabályokat, a többi rokon csak szereti. Nem a nagyi mondja meg, hogy 10-kor alvás. Csak érzik a gyerekej, ők nem várnak el dolgokat. Ez tetszik nekik. Imádtam a nagymamaknal lenni, mert mindent megengedtek, de a szülői kapcsolat erősebb.
2017. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem kisgyerekeknél teljesen átlagos, hogy a nagyszülőkhöz máshogy viszonyulnak. Az okot a 10-es szépen megfogalmazta. Ti diktáljátok és tartatjátok be a szabályokat, a nagyszülők pedig bár sokkal engedékenyebbek, mégis ők is betartják a szabályaitokat, így a gyerekkel együttérezvén néha szimpatikusabbak a nagyszülők, hiszen együtt "szenvednek" korai alvás, játék idő végeztével velük.

De ettől nem szeretik őket jobban, csak máshogy.

Viszont egy szülő inkább örülni szokott annak, hogyha a gyerek és nagyszülők jól kijönnek, nem panaszkodnak..

2017. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!