Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondjam anyámnak, hogy...

Megmondjam anyámnak, hogy tudom, hogy szeretője van?

Figyelt kérdés
Láttam őket, és nem akarok beleszólni a dolgába, de szóljak, hogy tudom, vagy szarjam le a dolgot?

2017. aug. 30. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy érzed.

Elmondhatod neki. Ha őszintén tudtok egymással beszélgetni, akkor biztosan jó lesz, ha elmondja az érzéseit. Jobb mintha agyalnál, hogy ezt miért csinálta, stb. Meg sokszor nem is jó magunkban tartani a dolgokat. Valakivel jó megbeszélni. És hát nyilván ő ebben az érintett, szóval vele kéne megbeszélni.

2017. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen beszéld meg vele?Szüleid együtt vannak?
2017. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, együtt vannak. Inkább még házasok, apám csak ritkán jön haza, de tudom, hogy anya inkább már undorodik tőle, és külön alszanak.
2017. aug. 30. 10:57
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Ez nemcsak anyád dolga ! Az egész családotokra tartozik. Főleg apádra. Az lenne a minimum, hogy anyádnak szólsz. Én a helyedben azt is megmondanám, hogy örüljön nem tagadom ki. Szégyen egy gerintelen qrva anya. Aki megcsalja a párját, az ez. Mindegy mi az oka. Normális ember megbeszéli a problémát és nem a másik háta mögött félredug. Ha nem lehet megoldani a problémát, akkor a válás az elfogadható, szintén nem a megcsalás.
2017. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell rögtön lek@rvázni az anyát?Lehet megegyeztek nyílt kapcsolatban,amit nem kötöttek a gyerek orrára....
2017. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Amikor a nõ,feleség megcsalja a férjét,párját azt bosszuból is teheti.Jó persze vannak kivételek, ezért beszéld meg kérdezõ az anyuddal.
2017. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

"Igen, együtt vannak. Inkább még házasok, apám csak ritkán jön haza, de tudom, hogy anya inkább már undorodik tőle, és külön alszanak."


Tehát adott egy szar házasság. Amiről nyilván a férj is tudja hogy szar. Gondolom nem lenne neki nagy meglepetés hogy társat keres magának a nő. Kérdező, én a helyedben-ha nem zavar téged, nem szólnék.

2017. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Hány éves vagy?

Lehet h anyukád miattad tart ki / tartott ki a rossz kapcsolatban. És lehetne végre boldog, ha veled megbeszélhetné és lehet h elválna.

2017. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
4-es, te egy ritka rongy ember vagy. Nm tudsz semmit, de azért már mocskoloódól. Kívánok neked egy ritka kemény bántalmazó kapcsolatot, ahonnan nem tudsz menekülni és olyan közösséget, amilyen te is vagy, hogy ha mégis menekülsz, akkor mindenki legyen ellened.
2017. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Mégis miért pontoztatok le?Azt hiszitek nincs ilyen?Lehet,hogy a kérdezõ anyuját is megcsalta a férje, éppenséggel a kérdezõ nem tud róla.Most jött el az ideje,hogy visszaadja, talán megvan az oka,hogy nem tud kilépni a házasságából.
2017. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!