Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit gondolnátok a 16...

Szülők! Mit gondolnátok a 16 éves lányotokról, ha kiderülne, hogy egy 32 éves férfi a szeretője?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
64%
Segítséget ajánlanék fel annak a férfinek mert az ilyen ember súlyosan beteg. Aztán persze nem engedném a lányomhoz többet.
2017. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
68%
Nem a lányomról gondolnék rosszat (egy 16 éves még félig gyerek), hanem a férfiról...
2017. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
64%

Hát először is, megkérdezném a pasit, hogy mégis miért nem a saját korosztályánál próbálkozik és, hogy miért bukik a feleannyi idős kislányokra.

Másodjára beszélnék a lányommal is, hogy mégis mit lát egy kétszerannyi idős emberben, majd mondanám neki, hogy az apakomplexusság nem menő, és, hogy mindenki csak kiröhögné. Illetve megmondanám, hogy egy ilyen idős pasi hosszútávon nem akar semmit az ilyen kamasz lányoktól, csak a perverzióját éli ki rajtuk.

Majd azon nyomban elzavarnám a pasit, és még tovább beszélgetnék a lányommal, hogy mégis honnan szedte őt össze, és, hogy ugyan mivel tudta elvenni az eszét.

Nekem ez beteges, hogy egy felnőtt férfi egy kiskorú, éretlen kamasszal kamatyol. Mindenki tudja, hogy csak a szexre megy, és hogy rengeteg pasinak perverziója a szűz lány. És nem a 16 év különbséggel van bajom, hanem azzal, hogy egy 16 éves még gyerek. És ha nagyon beleéli magát ebbe a kapcsolatba, aztán kipenderítik, akkor az a borzasztó élmény kihathat a további életére, a következő kapcsolatára/kapcsolataira. Sőt, lehet, hogy hatalmas nagy gátak lesznek benne, és nem tudja önmagát adni több éveken át sem egy rossz tapasztalat miatt.

2017. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
30%
oszinten? Azt ,hogy egy ringyo, es azon gondolkoznek hogy mit rontottam igy el. A pasirol ne is beszeljunk! Mocskos liliomtipro
2017. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
21%
16 ev korkulonbseg, nem egyedi eset. A szerelem nem valogat, ennyit gondolnek. Meg annyit, hogy hatha nemsokara vege lesz.... Nos pasi?
2017. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
27%

Ha csak a szeretője az még a kisebb baj.

Ha kapcsolat van köztük az sokkal gázabb.

2017. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
66%

"oszinten? Azt ,hogy egy ringyo, es azon gondolkoznek hogy mit rontottam igy el. A pasirol ne is beszeljunk! Mocskos liliomtipro"


14 év a beleegyezési korhatár ha jól tudom,tehát nem számít liliomtiprónak.

Az más kérdés,hogy elég gáz,ha egy 30-as pasinak kielégítő társként tekinteni egy tinilányra.

2017. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
24%
Feljelenteném.
2017. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
38%
A 16 éves lányok szerelmesek szoktak lenni egy nála jóval idősebb pasiba, és úgy odaadni magukat, nem szeretőnek tartani. Anyááám. Ez akkor most hogy?!... Te ki vagy a történetben?
2017. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
49%
9-es vagyok. Utolsó mondatomat azért írtam, azaz kérdeztem, mert mostanában divat lett itt feltételes módban írni, azaz nem biztos, hogy te vagy az anya. Nagyon úgy néz ki, hogy te vagy a lány. Szerető... behalás...
2017. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!