Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondjam, hogy ez csak...

Megmondjam, hogy ez csak "barátság extrákkal"?

Figyelt kérdés

Anya azt hiszi, együtt vagyunk...

18 éves lány vagyok, sosem volt még barátom. Ezzel a fiúval nagyon jóban vagyunk, sokat vagyok vele (nem csak a szexre értem).

Együtt teniszezünk, csütörtökönként moziba megyünk, előtte/vagy utána folytatjuk a burger tour-t (végigjárjuk a gourmet burgeres helyeket Bpn. De amúgy is sokat vagyunk együtt, van, hogy csak autózunk, vagy most, hogy itt a jó idő, lemegyünk a nyaralójukba. Vagy együtt bulizunk, ilyenek.


Anya azt hiszi, együtt vagyunk és emiatt volt már pár kellemetlen félreértésünk. De nem tudom, mit tehetnék, mikor a sráccal megbeszéltük, hogy ezt titokban tartjuk. Anya pedig eléggé pletykás. Vagyis elmondja mamáénak a dolgaimat, a legjobb barátnőinek, akik aztán továbbmondják a lányaiknak, akik az én baráti társaságomba tartoznak... Szóval nem akarom, hogy ebből is pletyka legyen és mindenki rólunk beszéljen.


2016. jún. 18. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Miért kell titokban tartani?

007-es ügynök a srác?

2016. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

szerintem ilyeneket nem kell vele tudatni. gyakorlatilag jartok, csak nrm mondjatok ki.

egyszerubb ha nem mondasz semmit

2016. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem találkoznátok, akkor hiányozna ugye? Vagy ha más lánnyal látnád, akkor féltékeny lennél rá gondolom. Mi értelme, ennek a barátság extrákkal dolognak, mikor az nem lehetséges. Addig azt hiszitek, h milyen jó, amíg csak ketten vagytok egymásnak, és így próbáltok kibújni a felelősség alól, de amint az egyiknek lesz egy kiszemeltje, egyből jön a féltékenykedést stb.
2016. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Felesleges elmondanod, úgysem értené meg. Egyébként mi lenne a különbség, ha "együtt" lennétek? Nem sok.
2016. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

Es miert nem tudjatok egyszeruen normalisan felvallalni, hogy jartok? Nincs ebben semmi ciki vagy elitelendo, felnott emberek vagytok, nem 12 evesek.

Baratok pedig mar reg nem vagytok, vagy legalabbis mifelenk egy baratsagba a szex nagyon nem tartozik bele.

2016. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell megmondanod, végülis minden kritériumát kimerítitek az együttjárásnak. 18 évesen pedig gondolom, még nem tervezi az esküvődet, ahogy te sem, tisztában van vele, hogy lesz még más is az életedben előbb-utóbb.

Ez a "barátság extrákkal" tényleg akkor válik izgalmassá, ha valamelyikőtök párt talál. Akkor is ugyanígy folytatjátok? Mert ahhoz már lenne egy-két észrevétele anyádnak, gondolom.

2016. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem mondd meg. Ez nagyon kiábrándító.

Inkább mondd azt, hogy csak barátok vagytok. Más nincs köztetek.

2016. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Szar, hogy nekem kell kozolni, de jartok😂
2016. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem mit számít, hogy ki kinek adja tovább, mikor nyilvánosan mutatkoztok együtt. Együtt vagytok, ez a tény.
2016. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
hát ha így van ahogy leírtad ennél jobban nem nagyon járhatnál valakivel
2016. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!