Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyot csalódtam anyámban! A...

Nagyot csalódtam anyámban! A beszélgetéseim közt turkált! 16/F (? )

Figyelt kérdés
Egyszer beléptem a nyár folyamán az ő telefonjáról, mert tönkrement a telefonom és akartam mondani az ismerőseimnek, hogy most nem fognak elérni pár napig. Utána kaptam egy telefont. Beszélgettem tovább. A mai napon megnéztem facebookon, hogy honnan jelentkeztek be. És kiírta anyám telefonját! Minden második bejelentkezés az ő telefonjáról történt! Ez nagyon felidegesített! Nem szégyenli magát? Milyen jogon? Mert nem vagyok az a rossz társaságba keveredős, hogy okkal féltsen. Nem olyan titkosak az üzeneteim, de volt már hogy egy lánnyal leveleztem, a barátaim sokat beszélnek csúnyán a csoportunkban... De úgy játsza az eszét, mintha ezekről nem tudna... Megutáltam az anyám. Most nincs még egy darabig itthon, de utána nem bírnám játszani, hogy én nem tudok róla. Valaki adjon tanácsot! Mondjam meg neki, hogy tudok erről? Mit csináljak, hogy kiléptesse a Messenger az én fiókomból? Ez lehetséges?
2017. aug. 30. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ő volt! Mikor még másik településen párszor a laptopomról léptem be, itthon a bejelentkezeseim között ott volt több olyan alkalomkor mikor a laptopot nem is használtam! Nem tudom miért van ez.
2017. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ő volt. Nem csak a helyet, hanem a telefon márkáját is! Nekem nincs LGm
2017. aug. 30. 14:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezt meg tőle.

Tény hogy nem volt szép dolog tőle.

Jelszódat változtasd meg hogy ne tudjon belépni többet.

2017. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Változtass jelszót, és mondd neki SZÉPEN, hogy nem szeretnéd, ha többet "turkálna" a beszélgetéseid között.
2017. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Kezdjél el direkt hülyeségekről irkálni a barátaiddal.
2017. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell kitörölni más készülékről minden hozzád köthető előzményt, jelszót, látogatott weboldalt, sütit, és akkor ilyen nem fordult volna elő.

Mindenképpen szólj anyukádnak erről és töröld ki az előzményeidet utólag a telefonjából. Illetve változtass jelszót is.

Vagy egyszerűen azt a pár napot kibírhattad volna helyzetjelentés nélkül is. Nem omlik össze a világ, ha nem vagy elérhető 1 hétig.

2017. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy 6-osnak abban igaza van, hogy ettől nem kell így beszélni anyukádról, hogy csalódtál benne és, hogy szégyellhetné magát. Mert ez a te hibás volt, hogy nem léptél ki az ő készülékéből.

És ahelyett, hogy itt elhordod mindennek, egyszerűbb lenne odamenni hozzá, elmondani, hogy tudsz róla és elkérni a telefonját, hogy ki tudj jelentkezni az övéből.

2017. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer valamiért be kellett lépnem az uram fiókjába az én telómról, aztán ki is lett léptetve az a fiók és mégis azt írta ki még sokáig, hogy én online vagyok azzal a telóval az ő fiókjában.

Nem léptem be.

Elképzelhető, hogy be van arról a telóról jelentkezve és amikor netezik, akkor automatikusan frissít egyet.


De az, ahogy érzel a saját anyád iránt a nyomorult Facebook miatt, az elég gáz.

2017. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj, de en is bele néznék, sőt a lányom is belépett instara, arról ami nalam van, és latom folyamat amiket irogatnak!még jó h megnezem, mert tudni akarom miben sántikál.
2017. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
jelszót kell változtatnod , ennyi.
2017. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!