Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos, hogy apám...

Szerintetek jogos, hogy apám elkezd ilyenkor ordibálni azért, mert még nem alszom? Utolsó napom a suli előtt, utoljára fent akartam maradni kicsit, és sokáig aludni. Utána ugyse lesz rá lehetőségem?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 03:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
68%
Attól függ hogy hány èves vagy.De ordibálnia ezért nem normális.
2017. szept. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Én még most is fent vagyok :D jogos hogy kiakadt, nem akarja hogy bajod legyen a sulival az éjszakázás miatt. De ha ez az utolsó akkor nem lesz baj, a kérdésed pedig tárgytalan, már mindegy.
2017. szept. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen jogos. A szervezet nem vekker, baromira nem tesz jót, hogy egyszer éjszakázol, egyszer nem.

Az lett volna a normális, hogyha már az elmúlt hetet azzal töltöd, hogy a nyáron megszokott éjszakázás helyett szépen lassan visszaszoktatod magad az iskolai rendre, azaz egyre korábban lefekszel. Ha ma lefekszel hajnali ötkor, holnap meg este kilenckor, akkor teljesen biztos lehetsz benne, hogy nem fogsz tudni elaludni, és az a kevés alvás is rosszabb lesz, mintha nem is pihentél volna egyáltalán.

Nem lehet így játszani a bioritmusoddal, Rövid távon csak állandó kimerültség, hosszabb távon koncentrációs zavar, gyengébb immunrendszer. Így dióhéjban.

2017. szept. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Hány éves vagy??? Mert az nagyon nem mindegy.Undorító dolgok vannak ebben a nagyon szabad online világban.Ha 19 környékén vagy és fiú akkor szombaton inkább partizz vagy kocsmázz azért ordibáljon veled a faterod :D De ha fiatalabb vagy persze én sem nézném jó szemmel ha éjszakákon át tolod a hülyeséget.A mai szülők nehezebben kezelik a fiatalokat ebben a világban nem is egyszerű.Csak jót akar neked.Hidd el jó az az atyai szigor néha :D
2017. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Igzuk van a válaszadóknak, hogy elvileg jobb szoktatni a szervezeted és nem hirtelen váltani, de ezért ordibálni teljesen felesleges. Jogosan figyelmeztetett volna, esetleg meg lehetett volna beszélni, de komolyan nem értem, hogy mit ért el az üvöltözéssel azon felül, hogy te most nem nézed komplettnek.
2017. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem ordibálni kellett volna, de mondhatta volna hogy feküdj le korábban és aludj normálisan. A helyzet az hogy a szervezeted hozzászokik ahhoz az időhöz hogy mikor aludj és mikor ébredj, és most hogy a késői fekvéshez, és keléshez van ráállva nem fogod könnyen bírni az átállást és kifogsz készülni, nem fogsz tudni rendesen figyelni az órákon és könnyebben lebetegedhetsz mert a szervezeted is el van fáradva. Én is így voltam amikor 2 hónapig sehogy sem találtam munkát. Sokáig ébren voltam, sokáig aludtam, és amikor lett állásom akkor 1 hónapig állandó délelőttös voltam és igen csak kikészített a koránkelés és a munka végére már kezdtem kikészülni a fáradtságtól. Mivel nagyon nehezen álltam át a normális alvásra sokszor délután is aludnom kellett és semmire nem volt időm, semmihez nem volt kedvem, tiszta depi voltam.
2017. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom apád nem akar veled reggel nyűglődni, amiért alig élsz és elkésel a suliból. Főleg ha netán be is visz. Elég gáz első nap elkésni.
2017. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
A létező legnagyobb hülyeség pont vasárnap hajnalban nem aludni, mert akkor estére megint nem leszel álmos, hétfőn meg úgy kelsz, mint akit épp kihánytak. Ezt a "Utána ugyse lesz rá lehetőségem" mártírkodást meg hanyagold már, kb 2 hónap és máris őszi szünet van, aztán 4 hónap és jön a téli, amikor fent lehet bármeddig, szóval had ne sajnáljunk.
2017. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Igaza van apádnak. Ordibálást soknak érzem, de ô tudja mivel lehet rád hatni.
2017. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sz.r érzés a rossz oldalon állni ordításnál és eléggé megvetem ezt a stílust, de nekem is elgurul a gyógyszerem, amikor az ostoba kölyök hajnalban még kukorékol, motoszkál, utána hétfőn nem lehet belé életet lehetni. Öcsém csinálta, sőt csinálja a mai napig, hogy amikor másnap nincs teendő, akkor kettőig rángatja azt a roh.dt gépet, utána döglik du. kettőig, este meg siránkozik, hogy nem bír aludni éjfélig. Természetes a rákövetkező reggel megint horkol az ébresztő mellett is vígan.
2017. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!