Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért kiabál állandóan...

Anyám miért kiabál állandóan velem?

Figyelt kérdés
Nem jó neki soha semmi, akármit csinálok. Én szoktam takarítani, de megjegyzi, hogy továbbra is kosz van, majd ő jobban kitakarít. Nincs olyan nap, hogy ne veszekedne velem. Ha pl. elmondok neki egy hírt, amit a tv-ből hallottam, azt mondja nem érdekli, de amúgy mindenre ezt mondja, mondhatok neki akármit. Hogy ha valamit nem úgy cselekszem, ahogy ő azt elképzeli egyből beszól. Pl. ha valamit nem úgy mondok, ahogy ő azt elképzeli, akkor egy hülye vagyok. Megjegyzéseket tesz a kinézetemre, szerinte semmi értelme szépen öltözködnöm, mert úgy se tetszem senkinek. Ma rosszul érezte magát, és megjegyezte, hogy miért nem mentem oda hozzá egyből. Pedig nem is szólt, azt várta volna hogy találjam ki valami baja van. Odavittem neki a gyógyszert, erre fel megkapom, hogy én egy köcsög vagyok, mert semmit nem segítek rajta.
2017. szept. 6. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Egyik ismerősöm a csirkékhez hasonlította az embereket. Vagyis a kakas megcsípi a tyúkot, de a tyúk nem csíp vissza neki hanem helyette megcsíp egy csirkét. Lehet hogy anyukádnak meg például a főnöke bánik úgy vele ahogy anyukád veled. Ennek kiderítése is már egy előrelépés lehet.
2017. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Suanos nem tudhatjuk mi az oka. Lehet valami problemaja van a munkahelyen vagy barmi. Biztos, hogy csak ugy flrgmazik veled? Mert lehet, nem veszed eszre, de kozben te is es igy reagal vissza
2017. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egyszerűen mond ezt el neki. Mond el mi a véleményed és hogy szerinted nem helyes,hogy folyton csak leszól és emiatt te rosszul érzed magad. Még ha egy kicsit dühös is lesz,lehet talán változtat vagy hasonló. Esetleg kérdezd meg,hogy pontosan mi a baja veled,mert hogy te tényleg próbálsz segíteni meg megfelelni.
2017. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Gyerekes, éretlen, frusztrált, nem tud viselkedni. Ügyelj rá, hogy felnőttként te ne ess ebbe a hibába.
2017. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
nem mondok meglepetést anyád szimplán nő 100/98 ilyen rohadt idegesítő :D eddig is ilyen volt csak mivel kezdesz felnőni elkezdett idegesíteni.
2017. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, hogy a legtöbb ember ilyen féreg: csak arra kell neki a gyerek, hogy legyen kivel szemétkedni, aljaskodni, kínozni. Meg persze a családi pótlékot felvenni utána, meg a társadalom felé eljátszani, hogy ő milyen komoly felnőtt, mert egyszer kinyomott egy gyereket a vagináján / belógatta a pötsét egy vaginába.
2017. szept. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk mostohaanyám ilyen.


Halál frusztrált, mindig mindenben a rosszat látja, beleköt az élő fába is.


Engem öt év alatt tönkretett a folyamatos beszólogatásaival.


Költözz el, amint lehet, én most 1000km-re élek, és azzal a nővel soha nem akarok találkozni, de a gyerekemet nem engedem hozzá, az is biztos.

2017. szept. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Meg amíg bárki vállalhat gyereket, addig ezgyakori eset.


Sajnos nem kötik alkalmassági vizsgához, így aztán sok nyomorék és agresszív vagy épp kisebbségi komplexusos idióta is nemzhet/szülhet, és bátran kitöltheti a frusztrációját a gyereken.


Mert ugye amíg nincs nyoma, addig nem bántanak, meg ha nyoma van is "biztosan kiérdemelted".


Én simán bevezetném, hogy legalább olyan szigorúan vegyék a gyerekvállalást, mint egy örökbefogadás esetén. Rögtön nagyságrendekkel kevesebb hülye "szülő" és lelkibeteg gyerek lenne.

2017. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki, hogy ez rosszul esik, nem érdekli.
2017. szept. 7. 09:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Ilyenkor pár napig nem szólok hozzá, aztán kibékülönk, rá egy hétre megint megbánt (olyanokkal mint amit írtál), és kezdődik előlről az egész. Nem tudom mi a megoldás.
2017. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!