Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért kér beszámolót...

Anya miért kér beszámolót mindenről meg állandóan elvarna hogy otthon legyek? 18L

Figyelt kérdés
Ha talalkozok egy pasival (akár haver akár jelölt) elmondja h ne feküdjünk le. Ha valahova Elmegyek és nem erek haza hamar akkor hívogat. Ha néha beülök kocsmába (nem vagy alig iszok) akkor szinten hívogat meg bejön hogy menjek haza, és azt mondta legközelebb kidob. Tudni akarja hogy kivel miről beszélgetek. Elvarna hogy engedélyt kérjek amit nem adna meg, ha el akarok menni valahova. Más bajom nincs is vele, szeretem. De nem tudom hogy ezzel a helyzettel mit csináljak.
2017. aug. 27. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Költözz el ha nem tetszik a rendszer:-) Gondolom még ő tart el, persze hogy nem tetszik neki hogy nagylánynak érzed magad és az engedélye nélkül mászkálsz mindenféle pasik után.
2017. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A családit amit kap rám az elég rám egy hónapra. Ruhát meg többi öncélú dolgot saját pénzemből veszem. Az a 13 ezer meg elég kajára, bérletre meg néha cipőre.
2017. aug. 27. 21:43
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

13 ezer még a kajádra sem elég, nemhogy cipőre és egyebekre!

Mielőtt háborogsz, nem ártana egy kicsit megismerni az árakat.

2017. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Eltartja vagy nem azért nem így kéne neki se viselkednie. Az, hogy pasik után járkál..... az embernek legyenek barátai (akár fiú akár lány). És ismerkedjen nyugodtan. Annyi meg bőven elég kéne legyen az anyjának, hogy tudja hogy hova megy. (Azért azt jó ha tudja mert bármikor lehet valami baj) Azért nem kéne utána mennie és leégetnie mások előtt, hogy hazaparancsolja. Néha felhív az még beleférhet de ha túl sokszor az már túlzás. Az ilyen szülők miatt fognak megszokni a gyerekek ha el akarnak menni valahova. Jobb ha elengedik őket. Nekem hál Istennek sose volt ilyen gondom. Nagyon laza anyum van és mégis 3 tisztességes embert felnevelt.
2017. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De kitelik. 1500 a bérlet, 20*200 a kaja.
2017. aug. 27. 21:52
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Kitelik a családiból? Miért?otthon nem kapsz enni? Nem fűtenek rád, nem fürödhetsz, a villanyt se kapcsolgathatod fel? Nincs tv és internet? Vagy azt hiszed ezek ingyen vannak? Hidd el, csak a rezsirészed több mint a családi.
2017. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

"De kitelik. 1500 a bérlet, 20*200 a kaja."

Aha, mert egy hónapban csak 20 napon eszel és akkor is csak 2 párizsis zsömlét. Nyilván.


18 éves létedre elég éretlen vagy még, szóval valószínűleg ezért (is) kezel téged gyerekként az anyukád.

2017. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem írtad volna ezt, hogy de kitelik a családiból, még meg is védtelek volna, szerettem volna számodra(!) értelmes és hasznos tanácsot adni, de ezek után nem tudok. Őszintén azt gondolod, hogy az életed 13 ezer forintba kerül Anyukádnak? Naponta 200 forint az ennivalód? És 20 napon eszel, csak egy hónapban? Nem sorolom fel a többit, mert előttem már valaki leírta, de bőven lehetne még a listához írni.. Ezen kicsit el kéne gondolkoznod. És néha még cipőre is kitelik a családiból, ez igen, kíváncsi lennék abban a hónapban amelyikben cipőt kapsz a családiból, hány kilót fogysz?!
2017. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

A 13 ezer semmire nem elég, de nem ez a lényeg. Azt nem tudom, az lyenek minek szülnek. Nem igazán lehet erre mit mondani, illetve sokat, de annyit nem akarok gépelni. Ez 15 évesen oké, de 18 évesen nem.

Azt írtad , szereted. Nem tudnál oszinten, indulatok nélkül beszélni Anyukáddal? Csodákat tud tenni.

2017. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Gyerek vagy. Az emberek nem 13 ezerből élnek. Egy főre, az átlagos, de kicsit igényesebb étkezés havonta 30 ezer, ha otthon eszik. Rezsi, fűtés, villany, gáz, mosószer, háztartási költségek,....
2017. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!