Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én ragaszkodom túlságosan...

Én ragaszkodom túlságosan mindenhez, vagy szüleim pocsékolnak?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb szavakat használtam, de jöjjön a történet:

Szüleim 32éve laknak ebben a hàzban, 32év alatt összegyűlt sok dolog! Ami elromlott azt kidobtuk mindig, de ami még használható volt eltették/eltettük. Vagy a spajzba vagy a pincébe. Húgom szobàt bérel pesten, én itthon lakok még 1-3éven belűl hàzat fogok venni! Anyagilag szüleim alsó középosztály beliek én alacsonyabb keresetü. Nos az elmúlt hónapokban folyamatos a lomtalanítás rengeteg dolgot kidobnak. Ósdi kacatok, de ha végre meglesz a házam jó lett volna egyik másik még nincs jobb alapon! Szerintetek jó ,hogy kidobnak mindent?? Sejtem nem fognak tudni segìteni a házam berendezésében felszerelésében



#kacat #hasznosdolgok #lomtalanìtás
2017. szept. 12. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szólsz, hogy neked az kellene, és hogy adják neked? Ha eddig elvolt ott, ezentúl is ellesz még addig , amíg el nem költözöl.
2017. szept. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Anyukàm tanìtónő és ezen a nyàron jött ez a lomtalanìtàs, apának meg viszonylag kötetlen a munkarendje...szóval itthon sem voltam amikor kidobàltak mindent.
2017. szept. 13. 06:47
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom nem egy nap alatt dobálták ki es tuntettek el..este hazamentel,latod,hogy pakolnak,megkerdezed mit csinalnak,elmondjak..te pedig erre,hogy ok,megbeszelhetjuk,hogy atnezem en ,mert lehet valamit majd tudnék hasznalni az uj házban,köszi...ha ez a parbeszed nem zajlott le,akkor igen,a hiba a te keszulekedben van...30 ev vackaitol jo megszabadulni...
2017. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Ez azért igy nem megfogható, mi az a "mindent kidobnak"?? Az exem súlyos gyűjtögető, mikor néha nekiálltam selejtezni, akkor ő is hisztizett, hogy "mindent kidobálok". Pontosan meg tudtam ítélni az előző 5 év alapján, hogy mi amit használni fog és mi azt amitől csak nem hajlandó megválni. Ha használható bútort kidobnak, azt mondom, azért kár. De ha mindenféle régi limlomot, amit csak elteszünk mert hátha jó valamire, annak nem látom értelmét.

Ha még a nagyszüleid szomszédjáé volt a cucc egy része, az nekem már a gyüjtögetés kategória.

2017. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Mivel költözöl rövidesen, ezért jó lenne ha megkérdeznének szüleid hogy kell-e valami vagy mehet a szemétbe. Most kidobják hogy legyen hely, te meg megveszed majd jópénzért újonnan. Érdekes.
2017. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
A szegenyseg jele a gyujtogetes
2017. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%
Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2017. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Itt sztem a kommunikáció hiánya a legnagyobb gond, főleg a te részedről. Nyilván ha tényleg szar, majdnem használhatatlan régi kacatokról van szó, meg sem fordul a fejükben, hogy az kellhet a gyereknek. Ha te szóltál volna nekik, nem dobták volna ki.
2017. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!