Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ragaszkodom annyira a...

Miért ragaszkodom annyira a szüleimhez?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De most ebből az egy mondatból fejtsük meg?
2016. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Sokan mondták már, de a pillanatragasztó nem játék...
2016. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak.
2016. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vővebben.......
2016. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert szereted őket és fontos szerepet töltenek be az életedben. Mindig veled vannak, támogatnak és sosem hagynak cserben.
2016. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szabad, egyik személyes "élményem" megosztom veletek,ami idevág! Nem vagyok szerencsés a lányoknál,rengeteg első randin vagyok túl, voltak furcsàk/durvák is! Még 31et se töltöttem be, amikor a neten megismertem egy 32éves lányt(ez lényeges). Furcsa volt találkozó, de fecsegős volt a lány. Az anyukájával és az anyukája párjával( xxx bácsi) él egy nagy város legnagyobb lakótelepén egy pici lakásban. Én is ebben a városban lakok ,szüleimmel egy nagy csalàdi házban. Randi közepén magától elkezdi mondani , higy a xxx bácsi nagy pecàs és jár ide-oda de főleg egy 40-60kmre levő folyóra pecázni..anyukája és ő is mindig elkiséri. Gondoltam szingli ne unatkozzon, jó levegő napozhat stb...jól teszi ha megy . Utána mondja, hogy a xxx bácsi ott akar hàzat venni evidens, hogy anyukája megy vele lakni de amitől lehidaltam ő is megy mindenképp. Ezt tetézte , hogy anyukájának megìgérte, hogy délután 5re hazamegy (vasàrnap délután mert akkorra érnek haza a telekről), okés gondoltam ìgy akar leràzni..de utána csupa jót ìrt...Nekem egy 30+os nőtől evidens ha jó a randi, nem szaladok haza...Költözésre visszatérve furcsa, hogy 32évesen nem önálló életre törekszik,hanem megy az anyukàja élettàrsa nyugdìjad éveit "bearanyozni". Dipolomája van de normàlis munkàja sosem volt!
2017. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!