Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis ha anyum ennyire...

Normalis ha anyum ennyire kiakad hogy veszek cipot a sajat penzembol a tudta nelkul?

Figyelt kérdés

Baratnommel tegnapelmentunk vasarolni, es volt egy cipo, ami megtetszett. Gondoltam megveszem a nevnapi penzembol, pont eleg volt ra. Nem akartam hivni anyumat, hogy megengedi-e, mert megis vsak en dontesem, hogy mit veszek a penzembol, nem mindegy hogy ruhara vagy cipote koltom?

Hazaertem, es leorditott, hogy mit kepzelek magamrol es mennyire onallo vagyok hogy en cipot veszek a PENZEMBOL. Basszus, azert engdett el a plazaba, hogy azt csinaljak a penzzel amit akarok a nevnapi penzemmel, nem mindegy akkor? Nincs sok utcai cipom amugyse, ezzel egyutt lett 7 lett, neki meg van vagy 20 magassarkuja es sokkal dragabbak mint az en cipoim.

Szerintetek jogosan akadt ki?


2017. szept. 14. 15:47
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasokert meg a szep fogalmazasert, 9 oram volt ma🙄
2017. szept. 14. 15:48
 2/25 anonim ***** válasza:
21%

Persze, nem gond, de szerintem azért az sem mindegy, hogy 15 ezer egy minőségi cipőre, vagy 40 ezer egy divat cipőre, ami hamar szétmegy.


Lehet anyukád azt akarta, hogy tedd félre, vagy több dolgot is vegyél, de végülis a te pénzed.

2017. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%

1 cipom van es lany vagyok. Igen, kolthetted volna normalisabb dologra, bar ez anyagi helyzettol fugg.

De nem normalis, hogy kiakadt ennyire.

2017. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindegy, hogy milyen cipő és hány éves vagy. Az viszont teljesen irreleváns, hogy neki mennyi és milyen cipői vannak.
2017. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
A saját pénzed arra költöd, amire akarod - ez a zsebpénz-nevelés része. Ezeken tanulsz meg majd gazdálkodni. Nincs igaza anyudnak, hogy leszidott.
2017. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
#3 miért a cipő nem normális vagy mi? A plázába elengedte, akkor mire költse? Akkor baj lenne, hogy ruhák helyett amiből több van, cipőt vett? Az más ha te az az előtti 6 cipődet megvetted/megvetetted és nem hortad őket, és fél hogy csak egy potya cipő ismét, de másképp Szerintem nem jogos a kiakadása.
2017. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
19k volt, akcioban fogtam ki es mar eleg regota tetszett... Nagynenim is mondta anyumnak, hogy vegye mar eszre magat
2017. szept. 14. 15:59
 8/25 anonim ***** válasza:
14%

19k-ert soha életemben nem valaszthattam cipőt *-* mondjuk mi nem ünnepeljük a névnapot :/ a szülinapot sem :/ 13/l

(Nekem jó a kínai "minőség,, is :D)

2017. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
19k egy nevnapra??? Jöjjünk mar össze.... 😂
2017. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem az volt a gond, hogy cipőt vettél, hanem az, hogy ilyen drága cipőt vettél. Én sem hordok kínait, minőségi cipőket veszek, de ennyit még én sem adnék ki cipőre, pedig megtehetném.
2017. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!