Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fog rám emlékezni a...

Hogy fog rám emlékezni a gyermekem, ha meghalok?

Figyelt kérdés

8 és 2 évesek a gyerkőceim. Vajon mit fognak átélni most és később hogy fognak rám emlékezni, ha meghalok?

Vajon utálnak majd érte?

Megérthetik talán?

Szánni fognak?

Marad egy cseppnyi szeretet a szívükben, amit rám pazarolnak?



2017. szept. 14. 22:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mikor "távozol".
2017. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 A kérdező kommentje:
minél hamarabb...
2017. szept. 14. 22:36
 3/85 A kérdező kommentje:
azért mertem ide írni, mert így senki se hiheti, hogy megmentésre várok. itt senki se tudja, ki vagyok. itt őszinte lehetek, senki se fogja tudni, hogy én voltam, hogy mit szeretnék.
2017. szept. 14. 22:38
 4/85 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "minél hamarabb" mit is takar pontosan? Öngyilkosságot? Betegség általi halált? Ez is fontos tényező.
2017. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy minél hamarabb?beteg vagy talán?:/

Sajnos bnom kisfia nem volt két éves mikor meghalt a bnom nem rég. Borzalmas lehet anyuka nélkul felnoni

2017. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
100%
hát nem szabad cserben hagyni ilyen kicsiket... nagyon nehéz árvának lenni, tudom...
2017. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
100%

Ha ongyilkossagrol van szo. Mindenkeppen fordulj pszichologushoz, kerj segitseget szakembertol!!! Ket gyermeked kozul a 8 eves felfogna mi tortent es lehet fel sem tudna dolgozni... ezzel hasonlo elkeseredettsegbe taszitanad mint ahol te vagy most... a 2 evesnek pedig egesz eletere kihatna hiszen 3 eves korig a legmeghatarozobb szakasza zajlik az eletnek psziches szempontbol ami akkor tortenik velunk orokre hatassal van rank...

Ha betegseg akkor arrol termeszetesen nem tehetsz. Azt pedig kesobb termeszetesen meg fogjak erteni es nyilvan szeretni is fognak. A fontos h legyen aki tamogatja oket.

2017. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
100%
Itt te készülsz valamire vagy beteg vagy?Mert nagyon nem mindegy.Még minket is kiráz a hideg az irásaidtól.
2017. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
70%
Remélem nem öngyilkosságra készülsz, mert úgy sem tudnád megölni magad. Ne haragudj, de te inkább depis és figyelemhiányos lehetsz. Ezért sajnáltatod itt magad. Aki komolyan öngyilkosságra készül, az nem kérdez, nem gondolkodik rajta, nem érdekli hogy mit fognak átélni a szerettei. Csak megteszi és kész. És nem itt sajnáltatja magát. Azt javaslom hogy inkább keress fel egy pszichológust. És ezeket nem bántásból írom. Ha meg nem erről van szó akkor sajnálom.
2017. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
85%
ha öngyilkos akarsz lenni akkor utálni fognak hogy elhagytad őket. ha valami más miatt halsz meg az idősebb kicsit emlékezni fog rád a másik meg talán egyáltalán nem. de szeretni fognak. és szomorúak lesznek hogy nélküled nőttek fel. hagyj nekik mindenképp videóüzenetet vagy leveleket, üzend meg nekik hogy szereted őket és sajnálod. így marad nekik belőled valami. add oda valakinek és mondd meg neki hogy akkor mutassa meg nekik ha elég nagyok hogy megértsék. bármi van veled nagyon sajnálom, de soha ne add fel.
2017. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!