Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekként kezelnek 20 évesen....

Gyerekként kezelnek 20 évesen. Ma megengedték a szüleim hogy fennmaradjak de vasárnap este majd már megint 9-kor kell lefeküdnöm a 12 éves öcsémmel. Ez nagyon gáz? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
csak mert fennmaradok néha egész este, de minden barátom ezt csinálja. j igaz én migrénes vagyok, és ha nem alszom lehet migrénem is de akkor is 9 az nagyon gáz. ma csak azért lehetek fent mert ma van a szülinapom de már kiabált anyám hogy feküdjek!
2017. szept. 17. 00:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
60%
Nem egyes társadalmi rétegekben divat. Egy normális huszonéves nő már olyan szinten van, hogy férjhez mehet.
2017. szept. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%

Egyes társadalmi rétegekben meg az a divat, hogy a húszévesek nyafognak mert anyu elveszi tőlük a telefont....


És igen, normális húszéves már ott van agyilag hogy alkalmas hosszútávú kapcsolatra, nem csak a bebaszáson meg a telefonon jár az esze mint egy tininek.

2017. szept. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
57%
Normális huszonéves nem otthon hisztizik,hogy oké, eltartanak de a magam ura akarok lenni. Ők csak jót akarnak neked mert migrénes vagy, igaznem tudom, mennyire súlyos. Lassan azért nézhetnél egy albérletet, igaz 25 éves korig ha tanulsz, kötelesek eltartani a szüleid, csak akkor ne nyafogj, hanem élj a szabályaik szerint és próbáld megbeszélni Velük, mit szeretnél.
2017. szept. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha 12 évesként viselkedsz, ne csodálkozz, hogy úgy is kezelnek...
2017. szept. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%
A félreértések elkerülése végett: fehér a bőröm, szőke a hajam, van egy diplomám és most, 26 évesen várom az első babánkat. Azért mentem férjhez 20 évesen, mert szeretem a páromat és feleslegesnek tartottuk a várakozást, ha már megtehettük. Életem legjobb döntése volt, sosem voltam olyan boldog, mint az elmúlt 8 évben vele. 7-es voltam. :)
2017. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
17%

Mi még a netet is kihúzzuk, ha a 19 évesünk hangosan beszélget, meg röhögcsél. Azért, mert minket zavar. Tudod, mi vagyunk azok, akiknek a munkájából van internet és ahhoz, hogy tudjunk dolgozni muszáj pihenni.

Nálunk sosem írna ki ilyen kérdést a 19 évesem, egyrészt mert intelligensebb, mint te vagy, másrészt tudomásul vette, hogy itthon a mi szabályaink érvényesek. Ennyi.

2017. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%
Amennyiben nem zavarnál másokat a pihenésben, vagy a 12 éves öcsédet, akkor engem nem érdekelne, hogy meddig vagy fent. Egyèbkènt rengeteg 18 éves költözik külön városba továbbtanulás miatt, kollégiumba, albérletbe és lesznek önállóak, ahol a szülők nem tudnak beleszólni a dolgaikba. Egyébként én 22 évesen a most már férjemmel együtt éltem, dolgoztam, háztartást vezettem és minden egyéb ami ezzel jár. Igen, gáz, hogy a mai szülők ennyire képtekenek elengedni a felnőtt gyerekük kezét, hogy képesek este 8-kor elküldeni fürdeni, és 9-kor takarodót fújni. Ez most komoly?! Aztán szülőként meg nem kell itt sírni, hogy a gyerek 27-28 évesen is otthon él, meg átjár a barátnő, költözni nem akar, mit csináljak. Ha nem nevel beléjük senki egy csepp önállóságot sem, akkor mit várnak egyesek? Nem esett szó arról, hogy tanulsz-e, és azért nem dolgozol még, vagy csak úgy, de akkor is túlságosan gyerekként kezelnek, te pedig úgy is viselkedsz!
2017. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Először is, hogy a jó büdös fenébe dolgoznáék már 20 évesen, amikor most végzem el az utolsó évet a gimnáziumban! Jah és kötve hiszem hogy a kisfiacskád intelligensebb nálam! Egy nagyon kemény suliba járok, és 0. osztályos voltam, vagyis 5 éves. ezután jön majd a fősuli, mert 2 tantárgyból emeltezem. Még azok sem dolgoznak 20 évesen akik nem mennek fősulira, mert egy NORMÁLIS szakma is 2 év... nem tudom te ilyen robotmunkás, gyárimunkásokat akarsz kinevelni? vagy mi? annak igaza van akinek van egy 19 éves fia, hogy ők tartják el, ezt én is tudom. itt csak a bánásmódról volt szó.
2017. szept. 17. 12:38
 19/30 anonim ***** válasza:
74%

Költözz el. 20 éves vagy, mehetsz dolgozni és lépj le :)


Én 21 voltam, mikor eljöttem otthonról.

2017. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
69%

Mit csináltál eddig, hogy 20 évesen SINCS érettségid?


Ha a töködet vakarod, nem csoda, hogy hülyét kapnak a hisztidtől.

Szánalmas, 20 évesen sok meber a szakmájában végez lassan, te meg a középsulit sem tudtad még elvégezni.

2017. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!