Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekként kezelnek 20 évesen....

Gyerekként kezelnek 20 évesen. Ma megengedték a szüleim hogy fennmaradjak de vasárnap este majd már megint 9-kor kell lefeküdnöm a 12 éves öcsémmel. Ez nagyon gáz? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
csak mert fennmaradok néha egész este, de minden barátom ezt csinálja. j igaz én migrénes vagyok, és ha nem alszom lehet migrénem is de akkor is 9 az nagyon gáz. ma csak azért lehetek fent mert ma van a szülinapom de már kiabált anyám hogy feküdjek!
2017. szept. 17. 00:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó, te vagy a szánalmas. Világosan leírta hogy 5 éves gimnáziumba járt, valószínűleg nyelvi előkészítés tagozatra. Ha az általánost 7 évesen kezdte, ami jellemző volt az 1990-es és a 2000-es években, akkor 15 évesen kezdi a középsulit. És lehet h még nincs 20, csak "öregítette" magát.

Az én sulimban is volt 5 éves osztály... Ma már elég elterjedt.


Kérdező, ha van rá lehetőséged, menj más városba egyetemre.

2017. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
9%
Győzködd csak magad, hogy a világ legjobb döntése volt 20 évesen leragadni az első szembejövő pasival. :) majd gyere vissza pár év múlva, amikor rájössz, hogy élni akarsz, de nem már lehet.
2017. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy meg ezert kezelnek gyerekkent
2017. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
22%
Vannak szülők,akik nem tudják megemészteni,hogy felnőtt a gyerekük.
2017. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező,idén érettségizel,nem?Akkor lehet menni koliba,ahol már szabadabban fognak és a portás se fog vallatni,hol voltál.Csak megjátszod,hogy ennyire életképtelen vagy?
2017. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

Azért a pontozás és a kommentek is elárulnak mindent a magyar társadalom hogyan áll a szülő-gyerek viszonyhoz.


Oké,hogy eltartják és a gyerekük,de akkor sem kellene már egy 20 éves gyereknek megmondani mikor feküdjön le aludni,max tanácsolni lehet.

Attól,hogy valaki a szülei házában lakik,attól még felnőtt,nem kisgyerek.

Ha nem fekszik le időben,akkor nem alszik eleget,de ezt majd ő eldönti.


A magyarok többsége mégis abban a tudatban él,hogy a gyereke neki valami tulajdon,ami felett rendelkezhet,meg parancsolhat neki,nem csak 20 évesen is,de még sokszor idősebben is.

Szörnyű..

2017. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
45%

"Költözz el"


Marha jó szöveg.Nem csak megcsinálni kell a gyereket és uralkodni felette,vagy ha nem tetszik akkor mehet.


Mégis miféle szülői mentalitás ez?


Persze vannak szabályok,együttélési szabályok,de a kornak megfelelően kellene kezelni egy gyereket.

12 éves esetében normális ez,de 20 évesnél már nagyon gáz.

2017. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"Persze vannak szabályok,együttélési szabályok,de a kornak megfelelően kellene kezelni egy gyereket."


Hát ez egy alapvető tévedés.

Azt a 20 évest aki valóban a korának megfelelően 20 évesként VISELKEDIK azt tényleg 20 évesként kell kezelni!

De aki 20 éves létére nem 20 évesként viselkedik, azzal nem a korának, hanem a viselkedésének megfelelő módon kell bánni!

2017. szept. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom miből szűrted le a gyerekességet 3 mondatból.


Én ismerek olyan 25 évest is,akinek kötelező elmenni a nagymamához a mai napig családi ünnepségekre,ha nincs kedve akkor is.

Most végzett az egyetemen.


Attól,mert valaki sokáig tanul és eltartják a szülei az nem azt jelenti,hogy kisgyerek.

Pontosan a szülei ezzel a viselkedéssel azt érik el,hogy olyan lesz,mint egy gyerek.

Ez a 25 éves fiú akiről írtam a mai napig nem tud megkenni egy kenyeret sem,mert az anyja azt sem hagyja neki,mert elvágja a kezét..

2017. szept. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
33%
" 25 éves fiú akiről írtam a mai napig nem tud megkenni egy kenyeret sem,mert az anyja azt sem hagyja neki,mert elvágja a kezét.." És szegénynek puskát tartottak a fejéhez hogy ne csináljon semmit, még véletlenül se a saját lustasága az igazi ok. Gonosz anyu tette életképtelenné, hiszen 01-24-ben a nyakába liheg, és nem hagyja semmit csinálni.
2017. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!