Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon fura ha valakinek a...

Nagyon fura ha valakinek a szalagavatójára nem mennek szülők?

Figyelt kérdés
Az enyém jövőre lesz, de nem akarom hogy apámék, vagy bármelyik rokon eljöjjön rá. Vannak itt akik szülő nélkül mentek? Otthon hogyan mondtátok el, hogy egyedül szeretnétek menni?
2017. okt. 3. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Én tuti nem nézném furának, ha valaki szülő nélkül jönne, szerintem tök okés, bár amúgy az szerintem nem mindegy, hogy miért akarod így
2017. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elèggè szokatlan, de feltètelezem megvan az oka, amièrt nem akarod, hogy menjenek.
2017. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt senki, nem tűnt fel. Én nem mondtam semmit, ő nem akart jönni, azt hiszem. Picit sérelmeztem is, de hát ez van.
2017. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem nem fura, főleg ha te nem táncolsz, csak rád tűzik a szalagot.

Az enyémre csak anyukám jött el, és a bátyám, de ők is azért mert csak szalagavató, apám itthon maradt. Én nem táncikáltam. Volt olyan az évfolyamban több is, akik viszont táncoltak, mégsem jött el a család, csak pár barátjuk.

2017. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzasztóan rossz érzés lenne, ha a gyerekem ezzel állna elém. Kettőén már voltam, természetes volt, hogy megy az egész család és a barátok is, a harmadik lesz soron jövőre. Nyilván megvan rá az okod, amiért így szeretnéd, és ezt nagyon sajnálom...Amennyien vannak egy ilyen eseményen, valószínűleg fel se tűnne, hogy veled nincsenek ott a szülők.
2017. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőmnek 2015.novemberben volt, a párja, még egy barátnőnk, és én voltam ott. Nekem 2016 januárjában, anyukám, legjobb barátnőm, és a párom volt ott. Én nem néznélek furának, ha nem hívnád a szüleid.. te dolgod.

20L

2017. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a saját szalagavatómra ÉN sajátmagam nem mentem el...:D bár azért , mert külföldön voltam. Mondjuk én nem akartam alapból táncolni, mert egy évvel előtte már táncoltam, egyik barátommal, aki megkért legyek a párja...nekem az bőven elég volt:/ bár ez az én hülyeségem.

Szóval szerintem szíved jogod eldönteni kivel mész/kit hívsz.

2017. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!