Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyellnétek megjelenni a...

Szégyellnétek megjelenni a gyereketekkel, akinek az egyik karját tetoválás borítja?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 20:26
1 2
 1/20 Ttibo válasza:
90%
2017-et írunk! Szerinted?
2017. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

???


Miért? Nekem is van, igaz lapockán egy kicsi.

2017. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

Miért börtön tetkó??pl 3 pont a kézfejèn..Az gáz picit mondjuk.

Ha nem az, akkor naná, hogy nem szégyellnèm.

2017. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem. És mivel jól neveltem, tudom, hogy ha komolyabb helyen kell megjelenni, akkor hosszúujjút vesz fel, de legalább rövidet.
2017. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Értelmes ember nem szégyelli magát más miatt, mert felfogja, hogy más emberek azok nem ő, hanem különálló személyek...
2017. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Hiába más az ízlésem, szeretem a gyerekem, ezért ilyen értelemben szégyen érzése fel sem merülne bennem.
2017. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Igen, mert értelmes embernek nincs tetkója.


Ez egy hatalmas sztereotípia. Persze, hogy megítélnek valakit, ha tele van varrva szinte az egész teste, de vannak ízléses és szép tetoválások (amik nem borítják be az egész testet), amik egyáltalán nem szégyellnivalók. És ezt mondom úgy, hogy soha az életben nem lesz tetoválásom. Egyszerűen csak nem kell megítélni valakit a kinézete alapján. Egy tetkós, kigyúrt állat sokak szemében visszataszító vagy ijesztő (nem mondom, hogy én nem viszolygok tőlük), de ha úgy adódna a helyzet, én először beszélgetnék vele, megismerném, hogy milyen, aztán alkotnék róla véleményt, hogy értelmes vagy sem.

2017. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Amennyiben a gyerek 14 vagy 16 év alatti, úgy lehet. De egy felnőttnél, vagy közel felnőttnél semmi ciki nincs ebben. Ez is egy önkifejezési mód.
2017. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem szeretem a tetkókat, nekem sosem lesz, de a gyermekem önálló személyiség azt csinál amit akar, persze hogy nem szégyellném. Másokon sem zavar, attól még szimpi lehet nekem. De pl.párválasztásnál nekem kizáró ok.
2017. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
76%

Remélem azt tudjátok hogy nagyon sok orvosnak és ügyvédnek van tetoválása csak ez ugye a ruha alatt nem látszik :) Lehet egy nap egy olyan orvos végez rajtad életmentő műtétet aki ki van varrva :D

Az hogy valaki mennyire értelmes nem függ a tetoválástól.


Aki pedig szégyenli a gyerekét csak mert tetoválása van, az megbukott mint szülő.

2017. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!