Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim folyton kiveteleznek...

A szuleim folyton kiveteleznek?! Soha nem kapok semmit, de az ocsemnek a se**et is ki*yalnak konkretan.

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet hogy soha nem kapok semmit.tudom hogy nem vagyunk gazdagok tisztaban vagyok ezzel eppen ezert nem kerek soha semmit inkabb nelkulozok.de az ocsem el**arja magat es egybol ugranak megveszik neki mindegy mirol van szo.csomo ruhat cipot kapott ebben az evben,en mit kaptam egy pulcsit es egy polot csak hogy legyen egy minimalis teli cuccom ne pantos felsokbe jarjak telen.habar ez edes keves de mindegy.van egy cipom amibe jarok mindig mindenhova ez az egy van 3eve hordom oke hogy vigyazok a dolgaimra de meg novesben vagyok szoval mar kezdi nyomni a labujjam es elegge faj azota,mondtam nekik hogy szeretnek egy ugyan ilyet mert nekem ez tetszik (10.000ft) es mivel nem kell minden evben igy szerintem nem sok.2teli kabatom van az egyik elszakadt a hatan es eleg feltuno ha megvarrjuk igy tehat azt mar nemtudom hordani a masikat eladtam merz elvekonyodott a sok mosastol mert mar 3eves amit a boltban neztem annak a feleert adtam el es a masik felet kene kipotolni de azt se nagyon akarjak mert hat huu de sok penz az is.azt megjegyeznem hogy amikor en en jartam kozepsuliba nem kaptam annyi cuccot mint most a tesom.most o is kozepsuliba jar enis jarok suliba csak erettsegire szoval nem ertem ezt enis ugyan ugy jarok suliba nekem is kellenek az ilyen dolgok mint neki.honapokig konyorgok dolgokert feleselegsen mert soha nem kapom meg.majus ota nem voltam sehol es ezt szo szerint ertem nyaron is minden nap ahogy most is a szobamban gubbasztok mert arra sem adnak penzt hogy egy honapba egyszer elmenjek bulizni vagy moziba(1500ft).nyaron szova tettem es mar a rokonaim mondtak hogy adnak ok penzt csak mozduljak mar ki legalabb egyszer ha mar a szuleim nem adnak ra penzt mert befogok fasulni befordulok zarkozott leszek stb.barataim mar kb nincsenek ami nagyon elszomorit 1 kezemen megtudom szamolni hany baratom van akikkel tartom a kapcsolatot es eltudnek menni valahova.elvesztettem sok baratomat mert soha nem megyek sehova hogyha hivnak mert nem kapok penzt.munkam sajnos nincs pedig mindent megtennek hogy legyen 7napbol 7et is jarnek csak kapjak fizetest.de sajnos sehova nem vesznek fel.

Elterveztem hogyha lesz munkam folyamatosan adok nekik penzt hogy segitsem oket de ezek utan biztos hogy nem.anyam szerint csomo penzt kiveszek a penztarcajabol az a csomo penzt heti 400-600ft hogy vegyek magamnak suliba innivalot.szerintem ertheto hogy ki vagyok akadva es merhetetlenul rosszul esik.beszelni errol nem lehet veluk mert mindog en vagyok a **ar hogy miert nem dolgozok stb hat nem tehetek rola hogy sehova nem vesznek fel.de ha megis felvennenek mindig van valami ami miatt nem tudom elvallalni pl:nem tudok munka utan hazajonni mert olyan keson mar nem jon busz.

Es ennyi szoval remelem valaki lesz olyan kedves es elolvassa tudom hosszu lett es a hibakert bocsanat csak gyorsan irtam,es azok kimeljenek akik azt mondjak tuti lusta vagy dolgozni.



2017. okt. 17. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hany eves vagy?
2017. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron sem volt diákmeló? Sajnos itt csak a dolgozni/fizetést kapni megoldást látom.
2017. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18eves vagyok es nem mehetek diakmunkara mert esti tagozatos suliba jarok.es diak munkara meg nappali vagy passziv tagozatos mehet
2017. okt. 17. 14:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Lenne egy munka.latastol valulasigxddd 300ftos oraber!! Es nem vicc. Kb napi 14 ora munkaert.mert ki kepl sutni a peksutiket.
2017. okt. 17. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Fiu vagy vagy lany?
2017. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván igazságtalan, amit csinálnak, de mások viselkedésére nagyon korlátozottan vagy hatással. Úgy tűnik, egyelőre tudomásul kell venni, hogy ez a helyzet (ami nem jelenti azt, hogy egyet kell érteni vele). Mikor érettségizel? Mik a terveid a jövőddel kapcsolatban?

Ha a rokonaid segítőkészek, próbálj velük beszélni, és átmenetileg segítséget kérni/elfogadni tőlük (legalább meleg ruhád legyen télre). Minél előbb a magad lábára tudsz állni, annál jobb. Azt sajnos bele kell kalkulálni, hogy az ilyen szülők a teljes fizetésedre igényt fognak formálni, ha a suli után regulárisan dolgozol, és még otthon laksz. Nem ismerem a részleteket, de mindenképpen ki kellene dolgozni valami stratégiát erre.

2017. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jovore erettsegizek. Es szeretnek felmenni pestre dolgozni.tobb lehetoseg van igaz tobb ember is :D de itt ahol lakunk amit nem szeretnek megnevezni mar egy eve keresek munkat es semmi.szoval gondoltam mashol probalok szerencset. Csak ehhez is nagyon sok penz kell az elindulashoz :( es ne aggodjatok 1ftot nem fogok adni a szuleimnek :) a rokonaim ruhak helyett inkabb penzt adnanak.amit nem fogadok el mert nem akarom hogy ram koltsek a penzt mert van gyerekuk nekik is koltsek rajuk.

Egyebkent lany vagyok.

2017. okt. 17. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Esti tagozaton is nyugodtan el tudsz menni dolgozni 18 évesen ha kell a pénz. Akár egy 6 órás rendes állást vállalhatsz.
2017. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Amint fent is irtam nem talalok munka.ennek az az oka hogy falun lakunk es tudod itt nem megy minden oraban busz.szoval ha esetleg 11ig vagy pl kocsmaba dolgoznek ami pentekenkent hajnal 2-3ig nyitva van nem tudok hazamenni es nem tudok hol aludni.a masik oka legalabbis nekem ezt mondtak hogy nincs vegzettsegem es gyakorlatom igy targytalan. Es enis tisztaban vagyok vele hogy nyigodtan elmehetnek dolgozni es SZERETNEK is.De egyszeruen nem talalok munkat.nem lehet mindenki olyan szerencses hogy bemegy az elso munkahelyre es fel is veszik 🙂
2017. okt. 18. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!