Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy befesthessem a hajam?

Figyelt kérdés

Alapból szőkés-barnás seszínű hajam van. Halványabb vörös, kissé narancssárgás színűre szeretném festeni.

Pár hónap, és 17 leszek, lány vagyok.

Indokaik: túlságosan világias, kitűnő, k*rvás (?), káros a hajnak, és szerintük nem illik a személyiségemhez. (És ezt úgy, hogy valójában nem ismernek, de ezt nem szeretném jobban kifejteni.)

A kötekedős válaszadók kíméljenek. Köszi. :)



#haj #hajfestés #szülő #meggyőzés #narancssárgás vörös
2017. okt. 17. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

"Kötekedős válaszadók kiméljenek."

Akkor csak azt válaszolhatjuk hogy igazad van.

2017. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmész és befesteted. Biztos veszekszenek majd egy sort, de sokat nem tudnak tenni ellene. Aztán majd megszokják. 17 évesen már illene kicsit lázadni, mert így anyu meg apu sose fogják elengedni a kicsi kacsódat.
2017. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mész aztán befesteted. Utána meg majd lebokszolod a szüleiddel. Nehogy már 17 évesen ennyit ne tudj velük megbeszélni.
2017. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
'tulsagosan vilagias' - na innentol neked a vitaban eselyed nincs, ha ez egy erv. Megengedni nem fogjak, maximum ha kesz helyzet ele allitod oket, egyszer belenyugszanak.
2017. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1 Én azt egy szóval sem mondtam, hogy mindenképp igazat kell adni nekem. Én csak a kultúrálatlan, értelmetlen válaszokat akartam megelőzni. Belátom, kicsit ügyetlenül fogalmaztam.

#2 Ez a B terv. Először szeretném megpróbálni értelmesen megbeszélni velük, hátha megengedik, így a felesleges idegeskedéstől, ordibálástól megkímélve mindannyiunkat.

Szóval tanácsot kérnék, hogy hogyan érveljek jól, hogy meglágyuljanak. Azokkal a válaszokkal, amik a fejemhez vágják, hogy lázadjak, nem tudok mit kezdeni. Ennyit magamtól is ki tudok találni, nem kéne ide feljönnöm.

2017. okt. 17. 22:59
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Igen, ez egy érv. A szüleim túlságosan vallásosak és... mindegy is. Lehet, hogy igazad van, és ez tényleg egy olyam vita, amit érvekkel nem tudok megnyerni.
2017. okt. 17. 23:05
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha a vallasra hivatkozva akarjak ezt megtiltani neked, akkor ott tenyleg nincsenek ervek. Tok mindegy mit talalsz ki, ott marad az ultima ratio, hogy marpedig ez Istennek nem tetszik, pont. Vagy bevallalod hogy megcsinalod a sajat akaratod szerint, es hallgatod a duzzogast meg papolast (mast ugyse nagyon tudnak csinalni), vagy sem.
2017. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy jótanács már tapasztalt hajkísérletezőtől, előbb hajszínezővel vagy színező samponnal, ami pár mosás után kimegy, hogy láttad, mi áll jól és mi nem, mert ha tényleg erős festéket viszel fel és rájössz, ez mégsem az a szín, nem áll jól, akkor szívás, a szó mindkét értelmében, és az már tényleg roncsol.
2017. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, fogod magad, elmész, és befesteted... ennyi.

"Indokaik: túlságosan világias" - agyukra ment a vallás?

2017. okt. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Off

Én megbantam, hogy 18 éves korom óta festettem, jól hazavagta a hajam.

Most 36 vagyok és már muszáj, mert ősz.

De csak két éve ősz, én viszont 18 éve festetem.

Minek!?😢

2017. okt. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!