Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem meg a szüleimet,...

Ferenc Levente kérdése:

Hogyan kérjem meg a szüleimet, hogy vizipipázhassak?

Figyelt kérdés

csak kővel szívnám, hetente egyszer-kétszer.Légyszíves normális válaszokat!

14/F



2017. szept. 26. 22:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Én nem engedném. Még kicsi vagy hozzá.
2017. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Inkabb cserebe csinalj valamit... pl jo jegyek, lemosod a kocsit, meg ilyenek. Nalunk nem mukodik az, ha szepen nezunk ra a szulore es megengedi azonnal. Valamit valamiert elv.

Mondd, hogy szeretnel vizipipazni, csak kovel szivnad heti egyszer ketszer, de cserebe xy dolgot csinalsz. Mondj jo dolgokat rola

14 eves meg eleg fiatal ehhez, nekem tuti nem engedtek volna, de sok sikert hozza

2017. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem csinálsz helyette valami értelmesebb dolgot?

Én tuti nem engedném meg a szüleid helyében.

2017. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem menő. Csajok nem buknak rá, ha pipázol
2017. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
"Anyu, apu, szeretnék vizipipázni."
2017. szept. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 gnoomage ***** válasza:
87%

Attól függ. Ha a szüleid utána járósak, akkor sehogy. Ha nem, akkor bemesélheted, hogy kővel nem árt, stb, hátha beveszik.


Ami viszont tuti, hogy nem heti egyszer-kétszer fogod szívni(tapasztalat), vagyis ha tényleg második héten már gáz lenne az egész, inkább hallgass a többiekre és hagyd a fenébe.

2017. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem is tudom, én se örülnék neki, pedig engedékeny vagyok nagyon, majdnem ugyanaz, mint a cigi, nem tesz jót neked, fiatal vagy hozzá, 16 felett engedném.
2017. szept. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már, egyáltalán tudod milyen?

Amúgy elég macerás is, nekem is van, de jó pár éve csak évi pár alkalommal kerül elő, egyszerűen sok vele tényleg a pepcselés. Elővenni, kitakarítani, összállítani stb, utána meg míg eltakarítom elpakolom... régen divat volt nagyon, de manapság már nem.

2017. szept. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
98%
#7: 16 évesen is pont ugyanannyira káros, mint 14 évesen.
2017. szept. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Ahány évvel később kezded el a dohányzást, annyi évvel később amputálják le majd a lábaidat érszűkülettel.

Amúgy ha jó sokat bagózol majd, akkor eltudod kerülni a láblevágást...

...egy tüdőrákkal.

2017. szept. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!