Nem támogat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anya nem támogat a sportban, amit versenyszerűen űzök, sőt... hátráltat. Nem enged edzésre és ha elmehetek, nem engedi, hogy tovább maradjak 2 óránál.

2017. okt. 23. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány ėves vagy? Egy bizonyos korig sajna ez benne van, ha olyan a szülő.
2017. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem engedi?
2017. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok, nem tudom miért nem. Talán nem tudja felmérni, hogy nem gyermekmegőrzőbe járok, hanem edzésre.
2017. okt. 23. 17:01
 4/10 A kérdező kommentje:
És ez az egész a csapatom bajnokságban levő performanszára megy.
2017. okt. 23. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
A versenyszerű sportban én sem támogatnálak.A gyerekeimet is kivettem az evezésből amikor versenyre akarták felkészíteni őket,holott előzetesen abban egyeztünk meg,hogy ameddig jól esik és szívesen járnak mehetnek,de versenyzés szóba sem jöhet! Csak nézz körül: a versenyzők közül kevés tag ér el olyan sikereket mely biztosítja a későbbi életvezetését.A többsége 30-40 éves korára olyan mint az átlagember 50-60 évesen!
2017. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A versenyszerű sportolás nem egyezik meg a hivatásszerű sporttal! Én, ha felnövök természetesen munka mellett szeretném űzni a sportot.
2017. okt. 23. 17:11
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Az edződ nem beszélhetne az érdekedben Anyukáddal?
2017. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlott a tanulmányi eredményed? Még ezt tartanám elfogadható magyarázatnak anyud részéről. Ha nem, akkor nem értem, mi kifogása van ellene, ha eddig nem volt. Én is sokáig sportoltam, soha nem mondták, hogy nem mehetek. Vagy drága a felszerelés? Nem álltok most jól anyagilag? Változott valami? Nemhogy örülne, hogy hasznosan töltöd a szabadidőd...
2017. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen probléma nincs, pont ezért nem értem én sem. Köszi az eddigi válaszokat!
2017. okt. 23. 18:01
 10/10 Eric J.T. válasza:
Szerintem a sporttól való eltiltás az egyik legnagyobb hiba amit tehet egy szülő elkövethet. A mozgás fontos az egészségre tekintve, illetve egyensúlyt ad lelkileg és testileg. Hála az égnek engem sosem tiltottak el, önszántamból és saját örömömre csináltam/csinálom versenyszerűen és ma már nem csak öröm, hanem pénzforrás is egyben. Mindenképp megpróbálnám megbeszélni vele a dolgot, illetve az edzőt is kérni, hogy segítsen ebben az ügyben :)
2017. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!