Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom nem támogat,...

A családom nem támogat, ellenem van! Hogy lehet ezt az érzést feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Végső el keserédesembe írok ide! A családom egyszerűen gusztustalanul viselkedik velem.

Még a szüleimmel élek. Van egy párom, aki velem lakik itt, illetve itt a tesóm is és az ő családja. A testvérem még mindig el van tartva, a szüleim tartják el az ő családját is. Nagyon nehéz velük..így elhatároztuk,hogy külön akarunk menni. Először próbálkoztunk,hogy befejezzük az emeletet saját önerőnkből. Majd jött a hiszti,hogy nem mehetünk oda…az a tesóméké lesz. Akkor segítséget kértünk a nagymamámtól,aki szintén visszautasított minket,holott neki emeletes háza van és egyedül él. Időközben kiderült, hogy már egy fiatal gyerekes anyának kiadta az emeletet mindössze 15ezerért!

Számomra ez hihetetlenül fájdalmas volt… Közben sikerült különköltözni albérletbe. Nyilván nem 15 ezerért..Tudjuk milyen ingatlan árak vannak :( Mielőtt elköltöztem elmondtam megyek és hozzájuk vágtam ezt,hogy én kénytelen vagyok összekapargatni azt a sok pénzt..miközben egy idegen szinte ingyen élhet nálunk..Hogy lehet ilyen az ember családja??? És még nem egy szánalmas dolgot elkövettek ellenem,ami kegyetlenül tud fájni,felfogni se tudom.Mintha felesleges családtag lennék.

Aki hasonló helyzetben volt, hogy dolgozta fel? Ellenetek miket követtek el?


26/L


2017. szept. 19. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nos, pontosan ezért tervezem azt, hogy amint végez a következő gyerek is az egyetemen, eladom a fenébe a házamat, veszek magamnak egy kisebbet, meg egy kis lakást, amit kiadok. Szigorúan idegennek, hogy ha bármi történik, nekem legyen tartalékom, ne szoruljak egyik gyerekre se. Van lakáskasszája mindkét gyereknek, amit én fizetek, mindkettőnek finanszírozom az egyetemet, nyelvvizsgákat, piacképes végzettségük lesz és induló tőkéjük, fel tudják építeni az egzisztenciájukat, saját maguknak, önállóan. Nekem egyik se, meg a párjuk se hisztizzen 26 évesen, hogy én mit csinálok a saját házammal, ki költözzön az emeletre, mért kap az egyik ennyit, a másik meg annyit. Mindenki egyformán, azzal lehet boldogulni, ami van, önállóan, nem anyuci meg nagymami házába befészkelni.
2017. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Biztos rossz érzés, de 26 évesen hogy akarsz rájuk alapozni? Ha nem támogattak volna, nem engedték volna oda a párod, hanem kidobtak volna téged is.
2017. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Valóban nagyon gusztustalanul viselkednek veled, a szemetek megengedik hogy 26 évesen ott lakj meg vihesd a pasidat is, sőt, a mocskoknak gondolom még van pofájuk nem elfogadni az albérleti díjat se.


Csak hogy megnyugodj:téged is eltartanak, hiszen otthon lakhatsz így legalább havi 80-100 ezret spóroltok. Mit akarsz még ezen felül? Hálátlan vagy.

2017. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig igazad van, a nagymama inkabb nektek adna ki, csak nyilvan adjatok ti is valamit neki. Nekem is nagyon rosszul esne, ha nem volna hova mennunk es a csaladom megis idegeneknek adna ki a hazat.

Miert lenne "eloskodes" az mikor van hely otthon vagy nagymamanal lakni, es beszallnatok a koltsegekbe? Mindenki ismeri az ingatlan arakat ma Magyarorszagon es a fizeteseket is melle. Hat ennyit nem er az embernek a sajat gyereke? Nekem ket felnott gyerekem van, de ha lenne ra lehetoseg, akkor inkabb veluk osztanam meg a hazamat mint egy idegen alberlovel.

2017. okt. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!