Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák szétszednétek a...

Anyukák szétszednétek a lányotok kapcsolatát csak mert netek nem tetszik a fiu akivel van?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Én téged szednélek szét darabokra, ha ilyenbe beleszólnál.
2017. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
#1, szerintem ez a kérdés a gyerektől van, nem az anyától... emellett én is az ilyen anyát szedném szét.
2017. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ miért nem tetszik a fiú. Ha azért mert:

1. túl idős

2. egyértelmű hogy csak ki akarja használni

3. veszélyt jelent a lányomra nézve

Akkor igen. Persze mivel te vagy a lány, ha igaz is lenne valamelyik feltétel nem vennéd észre.

Ha szimplán csak nem szimpatikus, akkor természetesen nem szedném szét őket.

2017. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ès ha azt hiszi ki akarja hasznàlni de tegyük fel tènyleg nem akarja?

Ès mivel anya ès lànya közt nincs olyan viszony ami kène ès a làny eddig se mondott el semmit az anyànak pont ezèrt az anya nem làtja a teljes igazsàgot

2017. okt. 24. 23:17
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem lehet E/1-ben írni magadról? Egy anonim oldalon vagy könyörmög.


Leülsz anyáddal és megbeszéled a dolgokat és ezentúl nyiltabban elmondod neki, hogy mi van veled és nem titkolózol. Talán úgy ő másképp fog majd gondolkodni.

2017. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

"Attól függ miért nem tetszik a fiú. Ha azért mert:

1. túl idős

2. egyértelmű hogy csak ki akarja használni

3. veszélyt jelent a lányomra nézve

Akkor igen." - ja, és ezt nyilván a kérdésben egyáltalán nem elfogult szülő tudja objektíven megítélni...

Előbb lenne anyuci szétszedve... pont a lánya érdekében.

2017. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
#5, ebben a kérdésben - párkapcsolat - az ember anyja egyet tehet: befoghatja a száját.
2017. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
... na jó, az előbb túlzásba estem: TANÁCSOT adhat.
2017. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

"Szetszedni?"


Hat nem hiszem hogy barmilyen szulo szet tudna barmit is szedni. De en is anya vagyok, es van lanyom, akivel jo a kapcsolatom es mindent megbeszelunk. Ha egy olyan fiuval lenne, akirol ugy latnam hogy bajt fog ra hozni, akkor azt egyertelmuen megbeszelnem vele.

Mar volt is ra pelda hogy egy olyan pasival kezdett jarni, akin latszott hogy zullott eletet el. Persze a pasi tudott kedves es ertelmes is lenni, "muvesz" volt vagyis annak tekintette magat. Am latszott rajta hogy barmikor bedurvulhat, ha a dolgok netan nem ugy mennenek ahogyan o szeretne. Beszelgettem a lanyommal errol (aki mar akkor elmult 18 eves) mondtam neki, hogy nagyon vigyazzon hogy belekezd-e ebbe a kapcsolatba, es talan jobb lenne meg most elkuldenie, mikor meg nem kotodik hozza. A lanyom hallgatott ram, es elkuldte a pasit, mert o is erezte hogy van igazsag abban amit mondok. Nos erre a pasas olyan zaklatasnak vetette a lanyomat ala, hogy alig tudott tole szegeny szepszerevel megszabadulni. Vajon mi lett volna ha nem mondok neki semmit, es belemegy egy tartos kapcsolatba egy ilyen elmebeteggel, sot netan veletlenul egy gyerek is becsuszik?

Szerintem az anya es a gyerek kozti jo kapcsolat a kulcs, es ha ez igazan megvan, akkor nyilvan nincs szukseg szetszedesre, hiszen a gyerek bizik az anyjaban, ami persze csak akkor tortenik, ha az anyja valoban csak a valos veszelyek eseten szol bele, es nem egyeni szimpatia alapjan dont.

2017. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem szednek szét semmit. A szerelmi élete a magánügye és azzal éli, akivel ő azt jónak látja. Ha még nagyon fiatal -18 alatt- akkor nyilván az én szabályaim szerint, ha viszont már nagykorú, akkor úgy, ahogy ő akarja -nyilván ha otthon tervez vele valamit, akkor továbbra is bizonyos szabályokat betartva. Nekem nem kell, hogy tetszen a partnere. Ha valami miatt úgy érezném, hogy nem megfelelő a lányomnak, akkor e l mondanám a véleményemet -azt is csak akkor, ha a gyerekem kérdezné
2017. okt. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!