Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy 20 évest az...

Normális ha egy 20 évest az anyja szállít mindehova, meg mindig telefonálnak ha valami van?

Figyelt kérdés

suliba meg bárhova

a jogsit lusta lerakni

csak ott konzolon játszik



2017. okt. 26. 15:37
 1/8 A kérdező kommentje:
20 éves srác
2017. okt. 26. 15:51
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire nem akarják a szülők, hogy a gyerekük kicsit önállóbb legyen, akkor kocsikázzák el őt mindenhova. Nekem sincs jogsim, de nekem azért nem lesz, mert nem akarom letenni. De mindenhova el tudok jutni egyedül. Csak akkor kérem meg apumat vagy a páromat, hogy vigyen el valahova, ha nem tudom megoldani vonattal, busszal vagy gyalog, mert nincs annyi időm.
2017. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha nekik így kényelmes és nem zavarja ez a srácot, akkor miért tesz ki kérdést erről? Ő kérdezte, hogy mi a véleményünk, akkor miért ne válaszolhatnék rá? Bírom, amikor egyből letámadják a fejét annak, aki őszintén, kertelés nélkül elmondja, hogy mit gondol a témáról. Nem beleszólni akarok, csak elmondtam, mit gondolok.
2017. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem semmi abnormális nincsen benne. Ha ezt ők így meg tudják oldani, megbeszélték és senkinek sem okoz problémát, az anyjának sem teher, akkor abszolút rendben van.

Nem értem, hogy mi a baj azzal, hogy valakit a szülei visznek iskolába...Ha úgyis útba esik vagy közel van, nem kitérő, nem plusz idő stb., akkor miért ne vihetnék el. Amíg otthon jártam suliba, engem is mindig vittek és hoztak és máshova is szívesen megtették, így volt a legegyszerűbb, minek gyalogoltam vagy buszoztam volna helyette. Ha a gyerek már kb. ugráltatja az anyját és kihasználja, folyton ide-oda viteti magát, akkor az már lehet zavaró, de akkor is az ő dolguk és az anyuka meg tudja mondani, hogy "fiam, ez így ezért és ezért nem jó", ha úgy érzi, hogy neki ez már sok.

Valamint a jogsi rengeteg idő és rengeteg pénz, illetve attól, hogy lenne jogsija még nem biztos, hogy akkor mindent meg tudna oldani egyedül is. Például nekem is van jogosítványom, de saját autóm az nincsen, a családban pedig egy autó van, amit a szüleim használnak, tehát csak akkor tudom elvinni, ha nekik éppen nem kell.

2017. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, szerinted nem gáz ha valaki mások életében vájkál? Mert szerintem nagyon .
2017. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát a barátom 20 igazából, és őt is mostanság mindenhová elviszik a szülei, de azért mert ritkán látják, mert koleszos, és így több dolgot megcsinálnak neki. Van hogy túlzásba esnek, de a párom ki tud állni magáért, így leszoknak erről a szülők. Ha a párodról van szó és ez téged zavar, akkor beszéld meg vele. Alapjáraton hogy elviszik szerintem nem gáz, ha közben meg tud buszozni ha kell, és nincs elkényesztetve.
2017. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mi rossz van ebben. Ilyen idősen engem is apukám hurcolt mindenhova, mert azt mondta, hogy miért gyalogolnék, vagy várnék órákat buszra/vonatra, ha ott az autó. Az meg hogy "mindig telefonálnak, ha valami van" teljesen természetes.
2017. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Másrészt el kell keserítselek, nem te vagy a világ közepe. Szóval abban is szinte biztos vagyok, hogy 2es nem neked címezte amit írt, hanem a kérdezőnek.


4-es vagyok: ezt benézted, mert a 2-es választ is én írtam. Nem te vagy a világ közepe. És ki mondta, hogy az lennék? Annyira szeretem a jóindulatú embereket...

2017. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!