Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van a családomból!...

Elegem van a családomból! Folyton csak veszekedés van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap a veszekedést hallom.

Apa és anya veszekszik. Bár tőlük ez már megszokott.

De az, hogy én is belekerülök, a tesóm is, az már mostanra egyre rosszabb.


Bevan gyulladva a fülem. Rohadtul fáj, de anya csak veszekszik velem.

Én nem tudok mit kezdeni a gondokkal. Miért rajtam adja ki? Azt hiszi, majd én elé tudok vágni egy rakás pénzt? Nem... tanuló vagyok, örülök ha a céljaimat elérem.

De anyától mindig azt hallom, hogy soha nem lesz belőlem semmi...

Apával nincsen bajom, viszont anyuval igen.


Ezt hogyan kellene kezelnem?



2017. okt. 26. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Majdnem elkezdtem megírni az egyik lehetséges megoldást, de látom még fiatal vagy. Ha idősebb lennél akkor katonai parancsnoki bunkóságra hasonló hangon el kellene kiáltani hogy "KUSSSS!!! Büdösbunkók mert megbetegszik a füle-e-e-em! És civilizáltan beszéljétek meg a megoldandó problémákat, mert aludni sem tudó-ó-ó-ók!"

Vagy szerinted szép szóból megértik? Bár családtagokra nem szoktam bevetni ezt a módszert, de a lakótelepen ahol élek ott mindig beválik.

2017. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jónak ígérkezik az idei gombatermés...
2017. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A füled azért gyuladt be, mert nem akarod ezt a feszült veszekedést hallani. Amúgy pedig, menj el egy Hellinger féle családállításra és ott amikor felállítják a családod képviselőkkel, mindent pontosan meg fogsz érteni, mi mért történik így veled! Meglátod s megérted az alapokot, amit a családállító ki is old, majd utána a családi helyzet is változni fog, és nem csak rád hat majd az oldás hatása, hanem a szüleidre is. Ebben a helyzetben ez a legtökéletesebb s leggyorsabb cselekvési mód a bajok orvoslására! Sok szerencsét hozzá!
2017. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rakj rendet a szobádban, nappaliban, magad és esetleg a tesód után, segíts anyukádnak a házimunkában... Ha / Miután elmúltál 16 akkor meg keress a környékeden egy rugalmas, pl 4 órás munkát a közelben, szerintem ezzel már bizonyítani tudod, hogy nem vagy "senki". És szerezz jó jegyeket, hogy megmutasd, hogy mégiscsak jó vagy valamire.
2017. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a gyereknek nem kell bizonyítani semmit az önző, agresszív szülő felé. A gyerek úgy jó, ahogy van. A szülőnek kéne észhez térni.
2017. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!