Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok csinálni, miért...

Mit tudok csinálni, miért csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem cigizek, nem drogozok, nem iszok alkoholt, bulikba se járok.. Nem vagyok egy zűrös lány.

Jók a jegyeim, 4.5 az átlagom..

A gyakorlaton megdícsérnek..

A barátom 22 éves.. Fél éve vagyunk együtt.. Qz első pár hónapban anyám még birta a srácot.. Szerette.. Mostmeg... Régebben itt aludhatott.. Sokat lehettünk együtt.. Mostmeg már fel sem jöhet.. Kemény két órát lehetünk együtt, fagyoskodva a kocsiba.

Miért csinálja ezt anyám? Oké hogx nem ugy segitek be itthon vagy valami.. De emellett elvileg "jó kislány vagyok"

Egy baj van csak velem a pánikroham és a vagdosás.. A vagdosást abbahagytam mert anya fenyegetőzött hogy hs megégyszer meglátja rajtam akkor ő lesz öngyilkos.. Stb.. :( egész nap ithom vagyokm. Nem mászkálok el.. Mert ki van akava hogy vele nem foglalkozok (anyával) ezért tiltott el szinte a barátomtól..

Mit tudok csinálni.?? Miért csinálja ezt anyám??

Konkrétan nem érdekli hogy a lányának ez mennyire rossz.. Sokszor idegességembe falat ütök...

Anyám azt akarja elérni hogy szakítsunk... Mert nem birja a barátomat..

Mit csináljak? Hogy többet lehessk a barátommal?



2017. okt. 29. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ulj le anyukaddal megbeszelni az erzeseiteket. es segits be tobbet otthon hogy lassa hogy igyekszel az o kedveben is jarni. nem kell nagy dolog eleg neha hogy elmosogatsz vagy leviszed a szemetet helyette
2017. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Azért csinálja anyukád, mert nem foglalkozol vele, és nem segítesz a házimunkában. Hiszen konkrétan elmondta.

Mit csinálj? Mosogass el gyakrabban, indítsd el a mosógépet, majd teregess ki, néha te menj le a boltba, porszívózz fel, ha úgy látod, hogy már esedékes.

Segíts anyukádnak, ha takarít vagy főz. Így a házimunkába is besegítesz és vele is vagy. Néha hívd kártyázni, vagy hogy nézzetek meg valami filmet. Kérd meg, hogy menjetek cukrászdába, esetleg csak nézelődni a boltokba.

Egy idő után megbékél, és biztosan újra engedi majd a találkozásotokat.


(Hacsak nem az a baja, hogy egyszer meghallott titeket szexelni... Mert akkor nem fog megbékélni.)

2017. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtatok külső segítség kérésen? Pszichológiai hadviselés, zsarolás, amit egymással műveltek, nem egészséges. Azzal fenyegetni a másikat, hogy megölöd magad, a családon belüli erőszak alap példája.


Külső segítség nélkül ezt vajon meg tudjátok oldani? Egy közös pszichológiai beszélgetés segíthet a válaszokat megtalálni anélkül, hogy fenyegetni, vagy félelemben kelljen tartani az egész családot, vagy rejtegetni kelljen a saját érzéseiteket, gondolataitokat.


Érdemes ezen elgondolkodni. Sokkal súlyosabb gondotok van, mint amit a kérdés leír.

2017. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Soktam segíteni azért a házimunkában... Csak ő ezt nem úgy veszi észre... Elmosogatok magam után.. Én tartom rendbe a saját szobámat.. Stb..

Beszékni hiába beszélek neki csak a barátomat ócsárolja nekem hogy mennyire. Sz....r ember :/ hiába kártyázunk.. (Szoktunk) neki az umcsi már.. Inkább telon játszik társast idegenekkel..

Konkrétan inkább ő sz... Le engemm :/

2017. okt. 29. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarod megérteni?

Ne csak magad után mosogass el, hanem mindent.

Mindent takarits ki ne csak a saját szobád. Érthető????

2017. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De hiába csinálok bármit is... Neki az soha nem elég.. Csinálhatnék bármit..egy nap csupán 24 órábol áll.. Nem többől.. Még is mi a f....szt csináljak még???

Nem tudok mindenkinek megfelelni. Valamelyik rész sérűni fog.. Vagy a suliba rontok.. Vagy gyakorlaton nem fogok tudni semmit se csinálni.. Vagy a barátomat kell elhanyagoljam.. Amit nem tehetek mert ő az egyetlen aki mellettem van és nem hadja hogy hülyeséget csináljak... Konkrétan az öngyilkosság szélén állok.. Hülyézzetek le nyugodtan.. Nem bírom. Pszichologushoz járok.. Aki már 3.-4. Alkalommal nem ért rá wzért nem találkoztunk.. Nagyon a padlón vagyok.. De elöbb utobb barátom is szolni fog már anyámnak hogy ez igy nem jó... Én ezt értem is.. De sajnos akkor sem lesz jobb.. Anyám meg van kattanva vagy nemtudom.. Napi szinten eljárhatnék össze vissza bulizni mit a 16 éves "tinip..csák" nagy része.. Tisztelen a kivételnek.. Hazaállíthatnék totál részgen.. Terhesen.. Mégsem teszem.. Csak nyugodtan szeretnék lenni a barátommal.. De nem lehet..

2017. okt. 29. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt ami miatt elutasító lett anyukád a fiúval? Mert ha az elején minden szép és jó volt, ott aludhatott meg ilyenek aztán hirtelen nem, annak valami oka van.A vágdosás miatt azonban én sem engednélek sehova, még a szobád ajtaját is levenném! Az meg, hogy a barátod szólni akar anyudnak csak olaj lesz a tűzre.Nem írsz aput-tesót...ketten vagytok anyukáddal? Mert ha így van gondolom keményen dolgozik, hogy eltartsa magatokat.Tudod a felnőtteknek sok gondjuk lehet, próbálj meg leülni anyával beszélgetni.Ne támadj, ne követelőzz...kérdezd meg hogy van mit gondol.Öleld meg mondd neki, hogy szereted.Beszélgessetek ez nagyon fontos!
2017. okt. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!