Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám zugevő, és agresszív...

Anyám zugevő, és agresszív mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Délben nem főz azt esszük ami megmaradt. Este hatkor tévézik és valamennyire iszik! Este hétkor kezd neki a vacsorának, fél nyolckor még tojásba mártogatja a rántott karfiolt. Apám várja a kaját, tök éhes elkezd ő is borozni, beszól hogy még nincs kész a kaja, elkezd üvöltözni és ugyan olyan lassú tempóban dolgozik. 8:25 kor eszünk addig mind a ketten már túlitták magukat. Anyám csak 9:15 kor este eszik ha már mindenki fekszik le és azt mondja: nekem így és ilyenkor esik jól, és ez így megy 22 éve.

2014. okt. 1. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdenék magamnak főzni.
2014. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Főzzön nagyobb adagot este, és akkor másnap délben eheti a család, amit anya tegnap főzött. Problem?


Meg amit az előző válaszoló mondott.


A piálásra viszont sajnos nem lehet ennyire egyszerű tanácsot adni.

2014. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
22 vagy mért nem fözöl simán az egész családra
2014. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vedd át tőle a főzést, és akkor időben készek lesztek.
2014. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj nézned, hogy anyád lassú tempóban nyomja melót?

Te ez idő alatt mit csinálsz?

Azt várod, hogy szapuljuk a szüleid, akik tartanak téged?

2014. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen. Én az állatokat etetem, bevásárolok, porszivózok, a kocsival viszek mindenkit ide oda, de anyám nem szereti ha valaki más főz az Ő konyhájában mert azt mondja ezt csak én tudom jól mdegcsinálni!
2014. okt. 1. 20:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint énis zugevő vagyok? Jó tudni! :)

Énis esténként eszek, amikor a 3 gyerek már alszik, mert akkor van nyugi...ez igy nem gáz, hidd el. Sőt olyankor fürdök és ülök rá a wcre is.

Piálásra nemtidok mit mondani, bár úgy tűnik nálatok valami nincs rendben, anyudnak talán az idegei ki lehetnek. Nem ártana segitened neki. Főzz! NEm nagy dolog :)

2014. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az nem zugevés, hogy akkor eszik, amikor kész van a dolgaival és nem kell másokra figyelnie. Én is mindig megvárom, amíg mindenki elmegy a dolgára ebéd után, és csak akkor eszem, addig elmosogatok, stb. Amúgy nem egészséges ilyen későn főétkezni, de sok helyen szokás. Ez van. Ha éhesek vagytok, főzzetek magatoknak. Egy közös háztartásban az tartózkodik a konyhában, aki akar. Nincs olyan, hogy "az én konyhámban ne süssön más". Ez idiótaság. Vagy csináld, amit akarsz, vagy költözz el, vagy küldd el anyádat pszichológushoz.
2014. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
51%
Sajnállak. Valahogy állj a sarkadra és vedd át az irányítást mert különben így fog menni örökre.
2014. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha hamburgert pizzát veszek tökre kiakad hogy minek költöm a pénzt ahelyett hogy "az én finom ételeimet ennéd" Ez igaz tényleg jókat főz, 9 kor kínálgatja a kaját, későn túleszem magam és 4 órát fáj a hasam éjjel.
2014. okt. 2. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!