Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám elérni hogy...

Hogy tudnám elérni hogy elfogadja?

Figyelt kérdés
Alakuló félben van egy sráccal a kapcsolatom.Valószínűleg össze is fogunk jönni.De az édesanyám ellenzi.Hogy miért?Mert a fiú rocker.Az öltözködésén,külsején is meglátszódik ez elég erősen.Én igazából élek halok a rock zenéért és a fiú külseje se tart vissza attól hogy összejöjkünk.Én is szeretem ezt a zenei stílust,csak én nem képviselem az öltözködésemben is.Az anyukám szerint,nem hozzám való.Hogyan tudnám vele elfogadtatni?A zord,mogorva külseje egy érzékeny,törékeny fiút rejt.Több mint aminek sokan gondolnák elsőre.Engem már most szinte a tenyerén hord.

2017. okt. 30. 22:52
 1/9 A kérdező kommentje:
*összejöjjünk
2017. okt. 30. 22:53
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Üljön le anyuddal-apuddal beszélgetni, te meg mondd meg anyádnak hogy az előítéleteit hagyja máskorra.


Én párom.meg nagy metálos (jo MÁR nem bakancsban jár és társai), folyamat feketében jár, kopasz, de a csillagokat lehozná az égröl, kedves mellesleg egyetemet végzett mérnök. Szoval... :)

2017. okt. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Először is hány évesek vagytok?

Szüleid ismerik őt? Mert ha párszor beszélgetnek akkor könnyen lehet hogy megenyhülnek.

2017. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok,a srác 19
2017. okt. 31. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem mindennek tetejébe hosszú, hegyesre reszelt körmöket növesztett. :) annyi előnyöm volt, hogy anya is rocker, rajtam is erősen látszik a mai napig, így a tetőtől talpig fekete szerelés nem rendítette meg anyukámat. Tùlestünk az ismerkedésen, anya látta, hogy szeret engem a pasi. Az is kiderült, hogy egy gyakorlatias, humoros, ügyes, két lábbal a földön álló férfi. Egyet tehetsz: állj ki a barátodért. Az, hogy hozzád való-e, majd idővel kiderül.
2017. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a szüleidnek el kell hogy fogadják hisz nem minden rocker hülye tisztelet a kivételnek.Ha csak a stílusában rocker és egy kedves srác akkor a szüleid elfogják fogadni.Sok sikert :)
2017. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 szerintem téves elképzeléseid vannak a rockerekről. A rocknak rengeteg stílusirányzata van. A black metalosok tényleg kemény arcok. De egy heavy metalostòl semmi félnivalód nincs. Goth férfinál jobb vőt meg el sem lehet képzelni. Úriemberek, elegánsak, magabiztosak, udvariasak, romantikusak és érzékenyek.
2017. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Fú, micsoda sztereotípia halmaz! Mintha attól, hogy az ember fia goth, nem lehetne orbitális $eggfej! :/


Kérdező, én is csak azt tudom neked mondani, hogy ülj le a szüleiddel beszélgetni! És burkoltan nyalj be nekik ;) Hozzál ki belőle valami olyasmit, hogy ők neveltek pl. arra is, hogy ne külső alapján ítélj. És 17 év után bízhatnának benned annyira, hogy kétszer is megnézed kivel állsz szóba és nagyon nagy baromságot úgysem csinálsz.

Ha nagyon kekeckednek, nagyon finoman célozhatsz rá, hogy mások, nyilván nem te, neked ilyen eszed ágába se jutna, 17 évesen meg sem beszélik a pasiügyeiket a szüleikkel vagy hazudnak róla, mint a vízfolyás.


Egyébként az, hogy szeret téged, kitart melletted általában elég intelligens szülőknek ahhoz, hogy megenyhüljenek.

2017. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!