Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van Budapesen melegbarát...

Van Budapesen melegbarát konditerem?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy kisebb terembe járok, amit nagyon szeretek mert közel van, de nemrég kiderült, hogy sajnos nagyon homofób a személyzet. Nem tudják rólam, hogy nem vagyok heteró, így nem kapok megjegyzéseket, és egyébként alapjáraton kedvelem is őket. Lehet, hogy nem kéne ezzel foglalkoznom, hiszen csak edzeni járok oda, de ettől még kellemetlenül érzem magam. Ha valaki tud jó helyet légyszi ossza meg velem, köszönöm! :) 23/L

2017. ápr. 13. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a személyzet homofóbiája? Egyébként engem nem érdekelne, a te érdeked, hogy eddz. (Kicsit abszurdnak találom a helyzetet, ez olyan, mintha a személyzet pl. a Jehovásokkal tanusítana ellenszenvet...ez a saját magánéleted, ne veszítsd el a motivációdat emiatt!)
2017. ápr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem, hogy létezik külön melegbarát konditerem. Próbálkozz meg egy másikkal, hátha ott normálisabbak.


Részvétem :(

2017. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én ismerek ilyen termet, a pultos csaj meg az egyik női edző leszbi :) de csak privátba írom meg, mert nem szeretném a magánügyeiket kiteregetni.
2017. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tempelfit, Paulay Ede u. Nyitottak Vagyunk kezdeményezéshez is csatlakoztak.
2017. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A dolgozóknak, hogy van erre merszük...

"MAGYARORSZÁG"...

2017. jún. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fúj leszbi undortó vagy
2018. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!