Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akarok a magánéletem...

Miért nem akarok a magánéletemről anyával beszélni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam mostanság, hogy kevés dolgot beszélek meg vele. Nem érzem, hogy rátartoznának ezek a dolgok. Nem akarom, hogy tudja, hogy mikor kivel mit csinálok, mert egyszerűen úgy érzem, ez nem az ő dolga.

Ha a barátomról kérdez, arról sem akarok sokat mesélni, mert nem gondolom, hogy annyira mindig mindenről tudnia kellene.

Talán nem szeretem őt?

Miért érzem, hogy egyre kevésbé akarom, hogy részt vegyen ilyen téren az életemben?


20/L


2017. okt. 31. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Félsz nyitni ilyen módon felé valamiért. Ez nem azt jelenti, hogy ne szeretnéd, csak bizonyos dolgok tekintetében nem tudsz nyitni felé.
2017. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érett, magabiztos személyiség nem fecseg a magánéletéről. Mint családtag, nyilván tudod, hogy mi az amiről lehet vagy érdemes egy másik emberrel beszélgetni, mert előre visz. Az emberek még családon belül is nagyon különbözőek gondolkodásukat tekintve és ez nem a szeretet hiányát jelenti.
2017. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy talán korábban visszaélt a bizalmaddal, vagy esetleg túlságosan is firtat bizonyos dolgokat és ezzel épp az ellenkezőjét éri el.
2017. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Van, aki könnyen és szívesen beszél a magánéletéről, nemcsak a szüleivel, hanem másokkal is, akik közelebb állnak hozzá. Te zárkózottabb vagy, diszkrétnek is mondhatnálak és ez inkább előny, int hátrány. Te már önálló vagy, csak annyit és azzal ossz meg, amennyit és akivel akarod. A jó szülő-gyermek viszony nem ezen múlik.
2017. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, átgondoltam ezek alapján és rájöttem, hogy mi a válasz a kérdésemre.
2017. okt. 31. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a magánélet 4 fal közt zajlik.

Van ami senkire sem tartozik.

2017. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!