Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg szemét vagyok, amiért...

Tényleg szemét vagyok, amiért nem akarok anyámmal találkozni a cigi miatt?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy szóba se akarok állni vele, meg hogy nem szeretem.. minden nap beszélünk online és hiányzik is.

Viszont élőben nem tudom elviselni..

Rászokott a cigire egy ideje, és hányok a szagától.... Mármint nem szóvirág, hanem tényleg, szó szerint - előbb könnyezni, köhögni, fuldokolni, öklendezni kezdek majd visszajön minden.

Ez eléggé kellemetlenné teszi a személyes találkozót... Ő pedig haragszik rám emiatt!

De most tényleg rossz vagyok, amiért nem akarok a wc-n sírva fuldokolni?

Tényleg kötelező lenne ezt eltűrnöm, és ezen átmenni mindig?

Mi lenne így a megoldás?


2017. szept. 19. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Menjen el a kozeledbol, ha ra akar gyujtani. Vagy te menj arrebb. Sztm ez siman kivitelezhezo. Es ettol mèg talalkozni is tudtok. Csak lesz X peeces szunet , amikor kimegy cigizni.

Egyebkent megertem, hogy zavar.

2017. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Ne dohányozzon az orrod alá, a többi, amit írsz sima hiszti, vagy nem akarsz vele találkozni.
2017. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A cigiszagú ruha bőven elég nekem a hányáshoz... Nem kell mellettem cigiznie.
2017. szept. 19. 17:47
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Hogy közlekedsz az utcán? Ha valaki elmegy melletted a buszon aki előtte cigizett odahánysz?
2017. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
99%
Na hagyjál már, ekkora kamut, hogy behánysz a cigiszagú ruhától, ha valami pozitív érzelmed lenne anyád felé, akkor attól még, mert cigizik simán találkoznál vele.
2017. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez azert eleg hihetetlen, ha csak nem vagy terhes :D
2017. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

El sem tudom kepzelni, hogy akkor egy bogracsolas vagy nyarsalas alatt mit le nem muvelhetsz...

Vagy egy faluban amikor pont megy az eetes es kb. a masik tuloldalt nem latod a fusttol.


Ez mar csak hiszti.

2017. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, utálok közlekedni is emiatt, hánytam már utcán, szabadidős dolgokkal is gondban bahyok, de most nem ez a kérdés.
2017. szept. 19. 18:20
 9/22 A kérdező kommentje:
*vagyok
2017. szept. 19. 18:21
 10/22 A kérdező kommentje:

Egyébként csak a cigi füstje váltja ki ezt. Bográcsozásnál semmi bajom, a párpm pipázik, imádom az illatát. A cigitől felfordul a gyomrom.

Akkor ezek szerint tényleg szemét vagyok emiatt....

2017. szept. 19. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!