Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és én nem piálok, nem járok el bulizni, nem sminkelem magam, nem rakom ki magamat,stb...

Elég nagy rocker és metál fan vagyok és most úgy öltözködöm.

A hajamat eléggé utálom mert olyan igénytelenül néz ki, hullámos és tényleg olyan mintha csöves lennék... Engem zavar ez...

Apa nem engedi meg hogy ilyem hajam legyen és már azért is lenéznek mert rockosan öltözködöm, a bátyám pedig beszólogat hogy láncot hordok a nadrágomon és mondogatja hogy majd kinövöm... Ez az öltözet fejez ki engem.

Nem tudom mit tehetnék hogy a családom elfogadja ezt az öltözetemet és apa megengedje ezt a hajat.

Erről a hajról lenne szó:

[link]


Úgy érzem ez nem a világ vége de azt mondta hogy nem engedi hogy így nézzek ki, elég az öltözködésem.


2017. nov. 1. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Próbálhatod győzködni, de a kitartáson kívül mást nem tehetsz.
2017. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj el a fodrászhoz és vágasd rövidebbre első körben.. ha apád megszokta, utána lehet rajta még módosítani, hogy jobban hasonlítson a képen láthatóra
2017. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!