Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom egyik barátjához...

Lányom egyik barátjához költözött, de nem tudunk róluk semmit?

Figyelt kérdés
Lányom Pesten kollégista volt, viszont nem kapott ebben a tanévben kollégiumot albérletet pedig nem akart fizetni. Így számunkra ismeretlen barátjához költözött, akinek saját lakása van. Lányom is bizonytalan volt h éljen a lehetőséggel, de belement mert csak a rezsi felét kell fizetnie és főznie a fiúra. Ennek 2 hónapja és hiába kérdezem h milyen vele lakni nem kapok választ. Aggódok hátha bántja őt vagy bármi. Férjem szerint hagyjam őt békén mert tuti h titkon egypár. Csak még nekünk nem mondta. Ritkábban jön haza és kevesebbet is beszélünk. Konkrétan háztartást vezet munka és egyetem mellett

2017. nov. 5. 11:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Ne avatkozz bele,ő élete,biztos tudja mit csinál,mi a jó neki,és biztos nem fogja bántani,hiszen már eltelt 2 hónap,és semmi baja. Lehet,hogy már egy pár,csak még nem akarja/meri elmondani,szerintem légy türelmes,elöbb-utóbb kiderül minden.
2017. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Háát ha eddig simán beszélt a kapcsolatairól-akkor elég fura hogy ha most meg nem mondja el hogy a párjával lakik valójában. Azt ti tudjátok hogy lenne e oka az ilyesmit titkolni előttetek?!

Viszont tényleg elég nyanús hogy ennyire hallgatag előttetek es semmit nem mesél.én is attól tartanák hogy ez a férfi kihasználja..

2017. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez a pasinak nagyon kényelemes, mert biztos nem tudja ellátni magát, lányod meg nem fizet lakbért. Konkrétan én ismertem is ilyen pasast, akinek mindig voltak egyetemista barátnői, odaköltöztek, nem is fizettek semmit, csak ingyen bejárónők voltak cserébe. A bili nálam borult ki, mert én nem akartam odaköltözni, sem házimunkát végezni és volt albérletem. Szerintem nem igazán lehet így normális viszonyt kialakítani, de megéri, az biztos. De ha nem fizettek neki albérletet, akkor mégis mit csináljon???
2017. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Ja és a pasas idősebb, mi??
2017. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Persze, főz rá, mos rá, meg hagyja hogy megdugja. Jó esetben csak ő.
2017. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Habár az elsőt törölték, én is azt gondolom, hogy nem szerelmi kapcsolatról van szó, csak a testével fizet a lakásért. Én is ezt tenném, ha lenne lakásom kiadnál lányoknak.
2017. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Ez sajnos így van, rengeteg olyan "albérlet" van, ahol szexért és házimunkáért kell fizetni.

Hiába törölteted az összes ilyen választ, ez így marad.

Irtó gyanús, hogy ennyire nem hajlandó beszélni róla, ha csak "egypár" lennének, akkor nem kerülné az egész témát, mint a parazsat.

Hogy lehet egy barátja számotokra ismeretlen? Azt se tudjátok, hogy kivel él... két hónapja vele él, de még csak meg sem kértétek, hogy mutassa már be? Nem látogattátok meg? Én a helyedben azért kicsit utána nyomoznék, ha érdekel, hogy mi van vele.

2017. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Aztán miért titkolná el, hogyha összejöttek volna? Nyilván meg akarná veletek osztani az örömöt, hogy pasija lett, hazavinné bemutatni, stb. 2 hónap után már bőven belefér.

De még ha erről is lenne szó, az se magyarázná, hogy nem válaszol és nem beszél róla, hogy milyen ott lakni.

Én is csak arra tudok gondolni, hogy a kedves fiú minden téren kihasználja a lányodat a lakhatásért cserébe. Főzés, mosás, takarítás, szex. Akkor is, ha épp nincs kedve hozzá a lánynak.

Beszélni meg nyilván nem mer és nem is akar erről, de lehet, hogy a pasi még hallgatja is, amikor beszélgettek.

Sok fiatal lány vállal be durva dolgokat a megélhetésért, de beszélni nem szoktak róla...

2017. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Na ez az. Nem is értem, hogy nem kapcsolt még be a vészcsengő, ha az én lányom jönne ismeretlen embertől úgy haza, hogy szó szerint meg sem mer (vagy nem akar) nyikkanni, hát eléggé indokoltnak tartanám, hogy minimum egy vizitet tartsak.

De őszintén nem is értem, a szülők miért nem látogatják meg a gyereket, miért az a normális mindenkinek, hogy a gyerek ingázik ide-oda állandóan?

Kérdező, ez egy remek alkalom, hogy meglátogasd a lányod és megnézd, hogy hol és kivel él.

Egyáltalán a címet tudjátok, vagy fogalmatok nincs róla, hogy mi van vele?

2017. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha nem az, amit az előzőek mind írnak, még egy dolog jutott eszembe;lanyod összejött ezzel a pasival,és valamiért nem meri bemutatni. Pl. sokkal idősebb,drogos, fura,stb..
2017. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!