Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ahhoz...

Szülők! Mit szólnátok ahhoz ha a 18 éves lányotok azzal állna elő, hogy a barátjához akar költözni?

Figyelt kérdés
A kérdésben említett lány nem én vagyok;)

2017. febr. 15. 22:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Érettségi előtt vagy után? Dolgozik már?

Ha nem, akkor valószínűleg nem finanszíroznám.

2017. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha befejezte a gimit, és tudom, hogy a barátja nem olyan, hogy belerángassa ilyenekbe, hogy pl. ne menjen egyetemre, csak Ő dolgozzon stb...
2017. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%
Erősen törném a fejemet, hogy mit rontottam el. Az ilyen "menekülés" ugyanis semmi jót nem jelent.
2017. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Mégis mivel indokolta,hogy el akar költözni?Hány éves a barátja és a szülõk mit szólnak ehhez a nagy tervhez?
2017. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
És miből akar megélni?
2017. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Csak szerelmes. Ilyenkor minél jobban tiltjàk annàl jobban menni akarnak.Majd elmúlik :) Biztosítanàm hogy bàrmikor hazajöhet itthon van helye, de nem tàmogatnàm anyagilag. Ha arra van ész hogy menjen akkor go. Lehet dolgozni.Kívànnàm hogy jàrjon sikerrel és ha sikerrel jàrna akkor büszke lennék rà hogy a talpàra tudott àllni.
2017. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
9%
Azzon gondolkoznék hogy miért hagytam hogy rossz szülő váljon belőlem.
2017. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Most komolyan rögtön rossz a szülő ? Ő a hibás ? Emberek ! A világ felgyorsult. 10-12 éves kislányok pasiznak sőt... Szóval ha 18 évesen összeakar költözni a párjával akkor hajrá ugyis lakva ismerik meg egymást. Legyenek azért határok,jelentkezzen 2-3 naponta otthon ( ha erős a szülő-gyerek kapocs akkor a gyerek is igényelni fogja hiszen most próbálgatja a szárnyait és kell a megerősítés ) vagy legyen fix egy vasárnapi ebéd,stb... Anyagilag a családi pótlékot megkapná ha az én gyerekemről lenne szó plusz ha már egyetemre jár és jól tanul akkor kaphat,,jutalom pénzt,, Fontos,hogy érzelmileg legyen biztonságban,számíthasson a szülőre akkor is ha hibázik. Tudja,hogy bármi történjen akkor is a szülei visszavárják és segítenek bármiről is van szó. Esetleg fel lehetne vezetni úgy hogy heti 2-3 napot van ott a fiunál és meglátja,hogy készen áll vagy sem erre a nagy lépésre. Normális,hogy önállósodni szeretne ennyi idosen ez nem függ attól,hogy elrontottak-e valamit a nevelésében. Ha eddig nem volt gond a lánnyal akkor már jól meg van alapozva :)
2017. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

18 évesen én is vágytam külön életre, de ugye nem lehetett. A világ legjobb anyukája az enyém , mégis szerettem volna önállósodni. Végül 22évesen költöztem el tőle és sokszor megbolondulok annyira hiányzik.

Nem feltétlenül rossz szülő az akinek a gyereke vágyik el ottnonról.Pláne a lányok nem szeretnek sokáig otthon dekkolni.

Kérdező!Milyen a fiú?Sulit befejezte a lányod? Ez a 2 dolog fontos +miből szeretné eltartani magát?

2017. febr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Konstatálnám, hogy hasonlóan gondolkodik az életről, mint én... és örülnék, ha a szomszéd városba/kerületbe költözne csak és nem a szomszéd kontinensre.:)
2017. febr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!