Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Hogyan lehet elérni, hogy a szüleim felnőttként kezeljenek?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, dolgozok, vőlegényem van, újítjuk fel a saját kis házunkat, szóval úgy érzem, elég "felnőttes" életvitelem van.

Ezt viszont a szüleim nem tudják elfogadni, folyton kérdezgetik, hogy na, mikor költözök akkor haza, beleszólnának mindenbe (étkezésem, öltözködésem, barátaim, satöbbi), tervezgetik a jövőmet (hiába mondom el nekik teljesen egyértelműen, hogy nekem megvannak a magam tervei)

A csúcs ma volt, mikor anyuval chateltünk, írta hogy betegeskedik, erre írtam, hogy én is köhögök egy kicsit, majd két óra múlva megjelent apu kocsival nálunk, hogy jött értem, visz "haza", holnap megyek dokihoz, meg a héten náluk leszek, de inkább a jövő héten is.

Köpni-nyelni nem tudtam, aztán felhúztam magam, és eljöttem vele, hogy este tudjak beszélni személyesen anyuval, hogy ez így nem állapot többé.

Viszont kicsit tanácstalan vagyok, én úgy látom, másnak magától jöttek rá a szülei, hogy a gyerekük nem 5 éves többé... vagy nem? Erre van valami trükk? Vagy mit kell csinálni velük? Az én szüleim miért nem fogadják el? Valamit kihagytam? Mi kell ahhoz, hogy felfogják?


2017. nov. 7. 18:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oké, írtam, hogy volt is már ilyen, de akkor nem tudok kettejükkel beszélni.
2017. nov. 7. 22:22
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Feladom. Vagy direkt játszod a hülyét, vagy tényleg az vagy.
2017. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

De, te ugrottál, ahogy fütyültek. Persze, hogy gyerekként kezelnek, ha apád megjelenik és te mész is haza alukálni.


Tudod mi a felnőtt reakció erre?

Hogy megmondod apunak, hogy NEM mész haza, és ennyi.

2017. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

De te ostobább vagy, mint gondoltam.


Amíg minden szavukra ugrasz addig kisgyerek maradsz és pont, hiába magyarázod a bizonyítványt.

2017. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Még hányszor írjam le, hogy EZER+1 ILYEN ESET VOLT, AMIKOR NEMET MONDTAM? És hogy az se változtatott? Most először idegességemben azt mondtam oké.

Olvasni tudtok?

2017. nov. 8. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!