Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szuleimnek ez "szemelytelen"...

Szuleimnek ez "szemelytelen" ajandek?

Figyelt kérdés
Olyan dolgot akarok nekik venni amit nekik kell kivalasztani hogy melyik szon tipus tetszik.Tudom h ezt szeretnek de ok maguk nem koltenenek erre.Ahol ezteg tudjak venni abbol az aruhazbol valo ajandekutalvanyt vennek boven olyan osszegbe h meg tudjak venni maguknak.Ez igy nem kellemetlen?
2017. nov. 9. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Én ilyen esetben nem utalványt vennék, hanem felnyalábolnám őket, elmennénk szépen az áruházba és ott szembesíteném őket, hogy ezt kapják, válasszanak, árat ne nézzenek. Ha személytelennek érzed, akkor üljetek be előtte-utána egy kávéra/sütire/vacsira valahova. :)
2017. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Az utalvány olyan személytelennek tűnik. Nekem erről az jut eszembe, hogy "nesze neked egy utalvány, lesz*om mire költöd, de legalább nem én rohangálok érte"


Inkább fogadd el az első válaszadó tanácsát. Ha fix amit venni akarsz, akkor vidd el őket az üzletbe, és mond meg, hogy válasszanak.

2017. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az ajándékutalvány is jó lehet, csak én nyomtanék, vagy írnék még mellé egy cetlit, esetleg valami jópofa szöveggel, ami utal arra, hogy ez az utalvány pl kizárólag a korábban kinézett kávéfőző vásárlására jogosít fel. Szerintem így látszik, hogy tudod mit szeretnének, nem olyan személytelen, és mégis van benne egy kis meglepetés, hogy nem együtt veszitek meg az ajándékot :)
2017. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a 3-as versenyzőnél a pont!:)
2017. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk már apósnak utalványt. Rengeteg szerszáma, gépe van, már nem tudtunk mit kitalálni. Közelükben csak OBI van, mindent ott vesz. Amikor megkapta az utalványt, tönkre is ment valamije, és abból vett másikat. Azóta is mondogatja, milyen jó gépet kapott tőlünk, mert ezt vette az utalványból.


Szóval nem feltétlen rossz az utalvány. Jobb, mint egy haszontalan ajándék, amihez jó pofát vágnak, de soha semmire nem haználják.

2017. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez sztem csak az adott ember személyiségétől függ, hogy személytelennek tartja-e vagy sem. Én pl., ha olyan boltba kapok utalványt, amit szeretek, vagy amire épp szükségem van, annak örülök, mert már ez is mutatja, hogy ismernek. Sőt, így biztos, hogy nem olyat kapok, ami nem tetszik (az ízlések akkor is lehetnek különbözőek, ha amúgy jól ismerjük egymást).

Ha ilyen nagyáruházba akarsz adni, de nagyjából tudod, mit szeretnének belőle (pl. Media Markt, de kifejezetten turmixgépet keresnek), akkor belerakod egy színes borítékba, és ráírod szép betűkkel, hogy "turmixgép utalvány/kupon", máris személyesebb hatása lesz.

2017. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!