Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadjatok a gyereketek...

Elfogadjatok a gyereketek parkapcsolatat?

Figyelt kérdés

A 23 éves lanyom, egy hete meselt az új "baratjarol", aki, amiket elmeselt, egy normalis emberről van szó, aki megbecsuli, segíti a dolgaiban,iskolaiban,munkajaban stb stb.

Igen, de utolag kiderult hogy ez a "Szentlelek" egy 18 évvel idosebb a lányomnal, és egy eléggé tehetős férfiról van szó. (Több cég stb, lenyegtelen is.) Az apjának meg nem mondtam, a ferfi próbál "kedveskedni" hogy amíg szemelyesen nem talalkozunk apró figyelmessegeket küldözget a lányommal a haza, egy kézilabda csapatnak szurkolnak az apjával ahova őt mint "diszvendeg" hívják közölte h szivesen elmenne együtt kézilabda meccsekre stb a lányom apjával ez a ficko.


Mégis hogyan reagáljak erre a korkulonbsegre? Első benyomasra egy joindulatu embert kelt, de bennem mégis bennem van hogy féltem a lanyomat, hogy csak kihasználná.


2017. nov. 9. 20:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
17 évvel idosebb bocsanat elírtam. Nem mintha már az az egy év befolyásolná barmit is. A gyerekem meg itthon lakik most bontogatja a szárnyait, vegez a sulihaval, nemrég kapott új munkat, itthon lakik meg velünk. Elmarni se akarom itthonrol, mert a kapcsolatunk viszont egymassal nem valami jó, ez is kesz csoda hogy ezt elmondta.
2017. nov. 9. 20:46
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a lányod 23 éves a párja 40 éves.

Sokat nem tudsz tenni, hiszen a lányod felnőtt nő aki idősebb férfiakra bukik. Annyit tehetsz, hogy elfogadod a helyzetet, és reménykedsz, hogy boldog lesz.

Vannak párok akik boldogan élnek ilyen nagy korkülönbség ellenére is. De vannak akiknél hamar kiütközik majd

2017. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod, vagy nem, de akkor a lányoddal is megromlik a viszonyod. Ha kiderül, hogy a pasi mégis csak kihasználná akkor arra a lányod is idővel rájön és a kapcsolat úgyis tönkremegy. De az is lehet, hogy idővel megszokod. Ez most egy új dolog. Adj saját magadnak időt feldolgozni. Akár jó is kisülhet belőle.
2017. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ayame96 válasza:
100%
Szerintem igazából sok függ attól, hány éves a lányod (ha csak 18-9 éves, akkor erősnek érzem kicsit), bár az ismerőseim közt van egy házaspár 15 év korkülönbséggel és közel 20 éve jól megvannak. Nem hiszem, hogy különösebben számít a korkülönbség, ha tisztelik és szeretik egymást. Az meg úgyis csak akkor derül ki, ha már elmúlt a rózsaszín köd.
2017. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ayame96 válasza:
100%
Hopppsz, most nézem, hogy 23 éves. Akkor csak vedd tudomásul és próbáld meg elfogadni. Sajnos más helyett nem dönthetsz. Ha mégis rossz vége lesz, támogasd a lányod.
2017. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

A 40 éves pasi kihasználná a 23 éves lányodat?

Hát nem is tudom... általában fordítva szokott történni...

2017. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves voltam amikor megismertem a páromat aki 18 évvel idősebb nálam.

Nem volt gond, szüleim gyorsan elfogadták, pedig annyi idős, mint a testvèreim.

Jól meg vagyunk nem is lehet észrevenni a korkülönbséget semmilyen tèren.

Ennek lassan 7 éve, azóta született 2 gyerekünk.


Adj időt a kapcsolatuknak és majd elválik, hogy mi lesz.

2017. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Alapbol nem valami jó a kapcsolatunk, van egy idosebb testvére aki már nem itthon lakik, de ő mikor megtudta hogy a húga mit művel, közölte h nem hajlando hozzaszolni. Én is elkepedtem és ki vagyok akadva teljesen. De az a baj h ha ezt nem birom bevenni egy hajszal valasztja el attól hogy elhuzzon itthonrol. ( én is szóvá tettem neki nem egyszer hogy igazán elpakolhatna itthonrol, meg jóval ezelőtt a ferfi előtt is, mert sokszor úgy érzem hogy csak teher.)
2017. nov. 9. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Szóval ez a kérdés vagy troll vagy te vagy a lány.

Egy anya akinek felnőtt lánya vagy fia van nem így beszél ahogy te.

2017. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Először félted majd elpatkolhatna mert teher? Unatkozol ugye??? Mert ezt nem egy anya írta
2017. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!